FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Hava Temizleyici > Goldmaster > Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici Fiyatı Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici

Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici Fiyatı

Yapılan 24298 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.1/5

PUAN
82/100

Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi edinebileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü tecrübe edenler tarafından yazılan Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici yorumları da yayınlanmaktadır. Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici satın almayı arzu edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici nereden alabilirim diye soran tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

110 W

İyon Özelliği

Zamanlayıcı

Uzaktan Kumanda

Kademe Sayısı

5 kademe

Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Hava Temizleyici
Güç
110 W
Su Hazne Kapasitesi
20 l
Kademe Sayısı
5 kademe
Uzaktan Kumanda
Var
İyon Özelliği
Yok
Ozon Özelliği
Yok
Zamanlayıcı
Var
Diğer Özellikler
Dokunmatik Panel
Koku Giderme
Serinletici Özelliği
Su Seviye Göstergesi
Taşıma Tekerleri

FİLTRE BİLGİLERİ

Diğer Filtreler
Ön Filtre

TASARIM

Dijital Gösterge
Var
Renk Seçenekleri
Beyaz

Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Kablolu olarak duyurulmuştur.

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Hava Temizleyici olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 110 W olarak duyurulmuştur.

Su Hazne Kapasitesi özelliği nedir?

Su Hazne Kapasitesi özelliği 20 l olarak duyurulmuştur.

Kademe Sayısı özelliği nedir?

Kademe Sayısı özelliği 5 kademe olarak duyurulmuştur.

Uzaktan Kumanda özelliği var mı?

Üründe Uzaktan Kumanda özelliği Var

İyon Özelliği özelliği var mı?

Üründe İyon Özelliği özelliği Yok

Ozon Özelliği özelliği var mı?

Üründe Ozon Özelliği özelliği Yok

Zamanlayıcı özelliği var mı?

Üründe Zamanlayıcı özelliği Var

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Dokunmatik Panel Koku Giderme Serinletici Özelliği Su Seviye Göstergesi Taşıma Tekerleri olarak duyurulmuştur.

Diğer Filtreler özelliği nedir?

Diğer Filtreler özelliği Ön Filtre olarak duyurulmuştur.

Dijital Gösterge özelliği var mı?

Üründe Dijital Gösterge özelliği Var

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler yer alıyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Satın alanlar, Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici ile hedefledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize yönelik sorularınızda da size destek vermek için, Hava Temizleyici kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler veriyoruz. En hızlı teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de GOLDMASTER sayfası üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ek olarak, Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici Fiyatı

Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Uygun bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılıyor. Ayrıca, mağazalarımızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Hava Temizleyici teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

GOLDMASTER tarafından üretilen Hava Temizleyici kategorisindeki Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici, tüketicilerin ihtiyaçlarını tatmin etmeyi maksat edinen bir üründür.Goldmaster Coldair GM-7950 Hava Temizleyici videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.