FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Tartı > Goldmaster > Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı Fiyatı Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı

Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı Fiyatı

Yapılan 24525 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz sayfamızda aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından belirtilen Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı yorumları da bulunmaktadır. Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı kurallarını yardımı ile Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı nereden alabilirim diye soran müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

En Yüksek Ölçüm Miktarı

150 kg

Vücut Kitle Endeksi

Hafıza

Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Banyo Tartısı
Ölçüm Tekniği
Dijital
Hafıza
Yok
Vücut Kitle Endeksi
Yok

ÖLÇÜM BİLGİLERİ

En Yüksek Ölçüm Miktarı
150 kg
Hassasiyet
100 gr
Ölçü Birimleri
kg
Kas Ölçümü
Yok
Kemik Ölçümü
Yok
Su Ölçümü
Yok
Yağ Ölçümü
Yok

TASARIM

Yüzey Malzemesi
Cam
Renk Seçenekleri
Beyaz
Kırmızı
Siyah

Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Banyo Tartısı olarak duyurulmuştur.

Ölçüm Tekniği özelliği nedir?

Ölçüm Tekniği özelliği Dijital olarak duyurulmuştur.

Hafıza özelliği var mı?

Üründe Hafıza özelliği Yok

Vücut Kitle Endeksi özelliği var mı?

Üründe Vücut Kitle Endeksi özelliği Yok

En Yüksek Ölçüm Miktarı özelliği nedir?

En Yüksek Ölçüm Miktarı özelliği 150 kg olarak duyurulmuştur.

Hassasiyet özelliği nedir?

Hassasiyet özelliği 100 gr olarak duyurulmuştur.

Ölçü Birimleri özelliği nedir?

Ölçü Birimleri özelliği kg olarak duyurulmuştur.

Kas Ölçümü özelliği var mı?

Üründe Kas Ölçümü özelliği Yok

Kemik Ölçümü özelliği var mı?

Üründe Kemik Ölçümü özelliği Yok

Su Ölçümü özelliği var mı?

Üründe Su Ölçümü özelliği Yok

Yağ Ölçümü özelliği var mı?

Üründe Yağ Ölçümü özelliği Yok

Yüzey Malzemesi özelliği nedir?

Yüzey Malzemesi özelliği Cam olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Beyaz Kırmızı Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize konusunda sorularınızda da size destek olmak için, Tartı kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Tartı teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

GOLDMASTER tarafından üretilen Tartı kategorisindeki Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı, satın alanların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir üründür.

Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden üretilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı ile hedefledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de GOLDMASTER sayfası üzerinden basitçe oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı Fiyatı

Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılıyor. Ek olarak, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Goldmaster GSC-7101W Dijital Banyo Tartısı videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.