FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Head & Shoulders > Head & Shoulders Klasik Bakım 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada Fiyatı Head & Shoulders Klasik Bakım 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada

Head & Shoulders Klasik Bakım 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada Fiyatı

Yapılan 26476 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.3/5

PUAN
86/100

Head & Shoulders Klasik Bakım 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Head & Shoulders Klasik Bakım 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada yorumları da bulunmaktadır. Head & Shoulders Klasik Bakım 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada satın almayı düşünenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı bilgilerini üzerinden Head & Shoulders Klasik Bakım 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer alıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

2'si 1 Arada

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Normal Saç

Ağırlık

550 ml

Head & Shoulders Klasik Bakım 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Head & Shoulders Klasik Bakım Şampuanı

Ayakta Kalınız! Head & Shoulders, sağlıklı saç döngüsünü sağlamak için kaliteli koruma ve temizlik ürünleri geliştirdi. Head & Shoulders Klasik Bakım Şampuanı etkili bir şekilde saçınızı korurken cildinizi de rahatlatmak için çalışıyor. Şampuan özel formülü sayesinde saçınızı temizlerken aynı zamanda tüm yüzeyin ph dengesini koruyor. Head & Shoulders Klasik Bakım Şampuanı ile:
  • Parabensiz ve içeriğinde zararlı kimyasallar bulunmaz.
  • İçeriğinde mükemmel bir nemlendirme formülü bulunur.
  • Sebore dengesini korur.
  • İçerisinde anti-okey iğneleme formülü sistemi mevcuttur.
Head & Shoulders Klasik Bakım Şampuanı, cildinizi temizlerken saçınızın asıl dokusunu sağlıklı kılar. Saçlarınızın sağlıklı dökülmesini sağlayacak olan PH dengesini ve temizliğini sağlar. Günlük hayatınızda koruma ve temizlik için kesinlikle önerilir. Sahip olmak için bir adet 550 ml Şampuanı alın.

Head & Shoulders Klasik Bakım 550 ml 550 ml 2'si 1 Arada videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.