FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Head & Shoulders > Head & Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü 500 ml Şampuan Fiyatı Head & Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü 500 ml Şampuan

Head & Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü 500 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 24983 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Head & Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü 500 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi alabileceğiniz sitemizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından gönderilen Head & Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü 500 ml Şampuan yorumları da gösterilmektedir. Head & Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü 500 ml Şampuan satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını üzerinden Head & Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü 500 ml Şampuan nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu ekleyebilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Erkek

Saç Tipi

Yağlı Saç

Ağırlık

500 ml

Head & Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü 500 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Shoulders Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü Şampuan Derişimli Yağlanmaya Son!

Shoulders Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü Şampuan Sayesinde Derişimli Yağlanmaya Son Erkeklerin yağlanma kontrolü için arama yaparken ideal bir çözüm sunan Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü Şampuan, mükemmel bir korumaya dayanan reçetesiyle tercih edilmektedir. Şampuanın özellikleri arasında;
 • 2x'e kadar yağı absorbe eden cildi temizleme özelliği
 • Herhangi bir tahriş, kurutma ya da yağlanma oluşturmama özelliği
 • Proteinleri en üst düzeyde yükseltçe köpük yapma kabiliyeti
 • Her türlü saç stillerine uyumu
 • tercih edilebilir. Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü Şampuan, üretiminde kullanılan en iyi kimyasal maddelerin kullanımıyla sağlıklı, anlık bir temizlik sunmaktadır. Cehalet, yağlanma ve ürün reçetesiyle derişimli yağlanmanın kontrolüne katkıda bulunan bir üründür. Günlük yaşamdaki stresi ya da şehir yaşantısının zorluğunu azaltıcı bir yöntem olarak kullanılır. İdeal bir saç bakım ürünü olarak, Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü Şampuan gözardı edilmemelidir. Saç bakım rutinlerine uyumlu olan şampuan herhangi bir cilt tahrişi veya aşırı kurutma oluşturmadan cildi hızlı bir şekilde temizler. Saçlarının sağlıklı ve tertemiz görünmesini isteyen günlük saç bakım kullanıcıları için ideal bir üründür.

  Head & Shoulders Men Ultra Maksimum Yağlanma Kontrolü 500 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.