FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Head & Shoulders > Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan Fiyatı Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan

Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 28314 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.8/5

PUAN
76/100

Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından gönderilen Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan yorumları da yer almaktadır. Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını üzerinden Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan nereden alabilirim diye araştırma yapan tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Ağırlık

500 ml

Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Şampuan
Kullanıcı Tipi
Unisex
Temel Ürün Etkisi
Arındırıcı
Ağırlık
500 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

Aroma/Koku/Özüt
Mentol

Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Şampuan olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Tipi özelliği nedir?

Kullanıcı Tipi özelliği Unisex olarak duyurulmuştur.

Temel Ürün Etkisi özelliği nedir?

Temel Ürün Etkisi özelliği Arındırıcı olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 500 ml olarak duyurulmuştur.

Aroma/Koku/Özüt özelliği nedir?

Aroma/Koku/Özüt özelliği Mentol olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan

Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan herhangi bir diş eti rahatsızlığı yaşayan kişilerin diş etlerini daha önce hiç olmadığı kadar temizlemelerine yardımcı olacak şekilde üretilmiş bir şampuandır. Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan, baş ve omuzlar saç derisine en fazla zarar veren mikroplardan %100 korumaya yardımcı olacak bir formüle sahiptir. Günlük kullanım için tasarlanmış olan bu şampuan, diş etlerinin daha sağlıklı olmasını sağlar.
 • Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan, saç derisi mantar enfeksiyonlarından veya bakterilerden korunmaya yardımcı olacak*/korumaya yardımcı olacak toksinleri giderir.
 • Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan, etkili bir bakteri öldürücü olup vücudun faydalı bakteri dengelerini destekler.
 • Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan, saç derisi iltihaplarını durdurarak saçlarınızın hem parlak hem de daha sağlıklı görünmesini sağlar.
 • Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan, cilt açısından hassas olanlar için hatta direk tüy kökleri ve hücreleri üzerindeki etkisini önleyerek cilt rahatsızlıklarını engellemek için üretilmiştir. Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan, kaliteli tıbbi ürünler kullanılarak üretilmiştir ve diş eti rahatsızlıklarının önüne geçmek için kullanıldığında kullanıcıların ferah olarak uyandığını hissettikleri güvenli, temiz ve ferah bir his bırakır. Her gün kullanmanızı öneriyoruz.

  Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 500 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.