FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Bebek Maması > Hero Baby > Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama Fiyatı Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama

Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama Fiyatı

Yapılan 29019 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi elde edebileceğiniz sitemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından değerlendirilen Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama yorumları da bulunmaktadır. Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama satın almayı isteyenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş yapılmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini üzerinden Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama nereden alabilirim diye merak eden alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Mama Tipi

Kaşık Mama

Başlama Yaşı

6. aydan itibaren

Ambalaj Türü

Karton Kutu

Ağırlık

200 gr

Menşei

Türkiye

Organik Sertifikası

Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Mama Tipi
Kaşık Mama
Başlama Yaşı
6. aydan itibaren
Menşei
Türkiye
Ambalaj Türü
Karton Kutu
Ağırlık
200 gr

İÇERİK BİLGİLERİ

Organik Sertifikası
Var
Süt ve Süt Ürünleri
Süt Tozu
Meyve/Sebze Bilgileri
Muz
Vitamin Bilgileri
D3 Vitamini
Tahıl Bilgileri
Buğday
Yulaf
İçermeyen Ürünler
İlave Şeker İçermez
İlave Tuz İçermez
Koruyucu İçermez
Renklendirici İçermez

Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama

Mama Tipi özelliği nedir?

Mama Tipi özelliği Kaşık Mama olarak duyurulmuştur.

Başlama Yaşı özelliği nedir?

Başlama Yaşı özelliği 6. aydan itibaren olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği Türkiye olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Karton Kutu olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 200 gr olarak duyurulmuştur.

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Var

Süt ve Süt Ürünleri özelliği nedir?

Süt ve Süt Ürünleri özelliği Süt Tozu olarak duyurulmuştur.

Meyve/Sebze Bilgileri özelliği nedir?

Meyve/Sebze Bilgileri özelliği Muz olarak duyurulmuştur.

Vitamin Bilgileri özelliği nedir?

Vitamin Bilgileri özelliği D3 Vitamini olarak duyurulmuştur.

Tahıl Bilgileri özelliği nedir?

Tahıl Bilgileri özelliği Buğday Yulaf olarak duyurulmuştur.

İçermeyen Ürünler özelliği nedir?

İçermeyen Ürünler özelliği İlave Şeker İçermez İlave Tuz İçermez Koruyucu İçermez Renklendirici İçermez olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Bebek Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama Fiyatı

Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Bunun yanında, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yaratılmış özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama ile arzu ettikleri işi basitçe yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize yönelik sorularınızda da size destek vermek için, Bebek Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler açıklıyoruz. En kısa sürede teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de HERO BABY satıcıları üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Bunun yanında, Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

HERO BABY tarafından üretilen Bebek Maması kategorisindeki Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama, satın alanların ümitlerini gidermeyi maksat edinen bir üründür.Hero Baby Organik Gece Sütlü Yulaflı Buğdaylı Muzlu 200 gr Kaşık Mama videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.