FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Davlumbaz > Homtego > Homtego Piramit Davlumbaz Fiyatı Homtego Piramit Davlumbaz

Homtego Piramit Davlumbaz Fiyatı

Yapılan 25537 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Homtego Piramit Davlumbaz fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi alabileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü kullananlar tarafından belirtilen Homtego Piramit Davlumbaz yorumları da bulunmaktadır. Homtego Piramit Davlumbaz satın almayı düşünenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş verilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı bilgilerini üzerinden Homtego Piramit Davlumbaz nereden alabilirim diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cihaz Türü

Davlumbaz

Davlumbaz Şekli

Piramit

Davlumbaz Tipi

Duvar Tipi

Maksimum Emiş

450 m3/sa

Homtego Piramit Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Türü
Davlumbaz
Davlumbaz Tipi
Duvar Tipi
Kontrol Tipi
Mekanik
Özellikler
Aluminyum Filtreler
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre
Led Aydınlatma

PERFORMANS

Maksimum Emiş
450 m3/sa
Kademe Sayısı
3 kademe

TASARIM

Sınıf
60 cm
Davlumbaz Şekli
Piramit
Renk
Siyah

Homtego Piramit Davlumbaz Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Homtego Piramit Davlumbaz

Cihaz Türü özelliği nedir?

Cihaz Türü özelliği Davlumbaz olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Tipi özelliği var mı?

Üründe Davlumbaz Tipi özelliği Duvar Tipi

Kontrol Tipi özelliği nedir?

Kontrol Tipi özelliği Mekanik olarak duyurulmuştur.

Özellikler özelliği nedir?

Özellikler özelliği Aluminyum Filtreler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma olarak duyurulmuştur.

Maksimum Emiş özelliği nedir?

Maksimum Emiş özelliği 450 m3/sa olarak duyurulmuştur.

Kademe Sayısı özelliği nedir?

Kademe Sayısı özelliği 3 kademe olarak duyurulmuştur.

Sınıf özelliği nedir?

Sınıf özelliği 60 cm olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Şekli özelliği nedir?

Davlumbaz Şekli özelliği Piramit olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Satın alma işlemi için de HOMTEGO web sitesi üzerinden sorunsuzca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, Homtego Piramit Davlumbaz ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Homtego Piramit Davlumbaz Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullananlar, Homtego Piramit Davlumbaz ile hedefledikleri işi basitçe yapabilirler.

İnceleme

HOMTEGO tarafından üretilen Davlumbaz kategorisindeki Homtego Piramit Davlumbaz, ilgilenenlerin beklentilerini tatmin etmeyi hedefleyen bir üründür.

Homtego Piramit Davlumbaz Fiyatı

Homtego Piramit Davlumbaz fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ayrıca, web sitemizde sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size yardımcı olmak için, Davlumbaz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En çabuk teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Davlumbaz teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Homtego Piramit Davlumbaz için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.Homtego Piramit Davlumbaz videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.