FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Davlumbaz > Hoover > Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz Fiyatı Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz Fiyatı

Yapılan 20757 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi edinebileceğiniz makalemizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz yorumları da yer almaktadır. Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cihaz Türü

Davlumbaz

Davlumbaz Şekli

T Tipi

Davlumbaz Tipi

Ada Tipi

Maksimum Emiş

580 m3/sa

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Türü
Davlumbaz
Davlumbaz Tipi
Ada Tipi
Kontrol Tipi
Dokunmatik
Özellikler
Filtre Doluluk Göstergesi
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre
Halojen Aydınlatma

PERFORMANS

Maksimum Emiş
580 m3/sa
Kademe Sayısı
5 kademe

TASARIM

Sınıf
90 cm
Davlumbaz Şekli
T Tipi
Renk
Inox

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz

Cihaz Türü özelliği nedir?

Cihaz Türü özelliği Davlumbaz olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Tipi özelliği nedir?

Davlumbaz Tipi özelliği Ada Tipi olarak duyurulmuştur.

Kontrol Tipi özelliği nedir?

Kontrol Tipi özelliği Dokunmatik olarak duyurulmuştur.

Özellikler özelliği nedir?

Özellikler özelliği Filtre Doluluk Göstergesi Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Halojen Aydınlatma olarak duyurulmuştur.

Maksimum Emiş özelliği nedir?

Maksimum Emiş özelliği 580 m3/sa olarak duyurulmuştur.

Kademe Sayısı özelliği nedir?

Kademe Sayısı özelliği 5 kademe olarak duyurulmuştur.

Sınıf özelliği nedir?

Sınıf özelliği 90 cm olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Şekli özelliği nedir?

Davlumbaz Şekli özelliği T Tipi olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Inox olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Davlumbaz teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler yer alıyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Satın alanlar, Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz ile hedefledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize yönelik sorularınızda da size destek olmak için, Davlumbaz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler açıklıyoruz. En hızlı teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

HOOVER tarafından üretilen Davlumbaz kategorisindeki Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz, kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefleyen bir üründür.

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz Fiyatı

Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Uygun bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ek olarak, mağazalarımızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de HOOVER mağazaları üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Hoover HVMI 95 XTK Davlumbaz videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.