FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kahve Makinesi > Hotpoint-Ariston > Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi Fiyatı Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi

Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi Fiyatı

Yapılan 24277 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde bir de ürünü kullananlar tarafından belirtilen Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi yorumları da gösterilmektedir. Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi nereden alabilirim diye merak eden tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi ekleyebilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

1000 W

Kahve Tipi

Toz Kahve

Fincan Kapasitesi

10 Fincan

Su Kapasitesi

1250 ml

Kablosuz Kullanım

Cam Hazne

Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
Filtre Kahve Makinesi
Güç
1000 W
Kahve Tipi
Toz Kahve
Su Kapasitesi
1250 ml
Fincan Kapasitesi
10 Fincan
İçecek Türleri
Filtre Kahve

EMNİYET SİSTEMLERİ

Damlama Emniyeti
Var

DİĞER ÖZELLİKLER

Kahve Öğütücü
Yok
Diğer Özellikler
Çıkarılabilir Su Tankı
Işıklı Açma/Kapama Tuşu
Kaymaz Tutamak

TASARIM

Renk Seçenekleri
Mor
Cam Hazne
Var
Kablosuz Kullanım
Var

Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği Filtre Kahve Makinesi olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 1000 W olarak duyurulmuştur.

Kahve Tipi özelliği nedir?

Kahve Tipi özelliği Toz Kahve olarak duyurulmuştur.

Su Kapasitesi özelliği nedir?

Su Kapasitesi özelliği 1250 ml olarak duyurulmuştur.

Fincan Kapasitesi özelliği nedir?

Fincan Kapasitesi özelliği 10 Fincan olarak duyurulmuştur.

İçecek Türleri özelliği nedir?

İçecek Türleri özelliği Filtre Kahve olarak duyurulmuştur.

Damlama Emniyeti özelliği var mı?

Üründe Damlama Emniyeti özelliği Var

Kahve Öğütücü özelliği var mı?

Üründe Kahve Öğütücü özelliği Yok

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Çıkarılabilir Su Tankı Işıklı Açma/Kapama Tuşu Kaymaz Tutamak olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Mor olarak duyurulmuştur.

Cam Hazne özelliği var mı?

Üründe Cam Hazne özelliği Var

Kablosuz Kullanım özelliği var mı?

Üründe Kablosuz Kullanım özelliği Var

Detaylı Açıklama

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de HOTPOINT-ARISTON sayfası üzerinden basitçe gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Kahve Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi Fiyatı

Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Uygun bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Bunun yanında, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

HOTPOINT-ARISTON tarafından üretilen Kahve Makinesi kategorisindeki Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi, satın alanların umutlarını karşılamayı gaye edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek vermek için, Kahve Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler açıklıyoruz. En süratli teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden üretilmiş özellikler içeriyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullananlar, Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi ile diledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.Hotpoint-Ariston CM TDC DPR0 Kahve Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.