FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Mikrodalga > Hotpoint-Ariston > Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın Fiyatı Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın

Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın Fiyatı

Yapılan 24336 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü kullananlar tarafından yazılan Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın yorumları da yayınlanmaktadır. Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın satın almayı isteyenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi ekleyebilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Ankastre

Hacim

25 lt

Mikrodalga Güç

900 watt

Güç Kademesi

7

Genişlik

595 mm

Döner Tabla Çapı

315 mm

Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Ankastre
Hacim
25 lt
Mikrodalga Güç
900 watt
Güç Kademesi
7
Kontrol
Dijital
Döner Tabla Çapı
315 mm
Izgara
Var

TASARIM

Renk Seçenekleri
Inox
Yükseklik
388 mm
Genişlik
595 mm

Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Ankastre olarak duyurulmuştur.

Hacim özelliği nedir?

Hacim özelliği 25 lt olarak duyurulmuştur.

Mikrodalga Güç özelliği nedir?

Mikrodalga Güç özelliği 900 watt olarak duyurulmuştur.

Güç Kademesi özelliği nedir?

Güç Kademesi özelliği 7 olarak duyurulmuştur.

Kontrol özelliği nedir?

Kontrol özelliği Dijital olarak duyurulmuştur.

Döner Tabla Çapı özelliği nedir?

Döner Tabla Çapı özelliği 315 mm olarak duyurulmuştur.

Izgara özelliği var mı?

Üründe Izgara özelliği Var

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Inox olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 388 mm olarak duyurulmuştur.

Genişlik özelliği nedir?

Genişlik özelliği 595 mm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullananlar, Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın ile istedikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

İnceleme

HOTPOINT-ARISTON tarafından üretilen Mikrodalga kategorisindeki Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın, tüketicilerin ümitlerini gidermeyi gaye edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize yönelik sorularınızda da size destek olmak için, Mikrodalga kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Mikrodalga teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın Fiyatı

Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılıyor. Ayrıca, sanal mağazamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de HOTPOINT-ARISTON mağazaları üzerinden hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Hotpoint-Ariston MWHA 222.1 X Mikrodalga Fırın videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.