FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Buzdolabı > Ism > ISM SM-40G CC Buzdolabı Fiyatı ISM SM-40G CC Buzdolabı

ISM SM-40G CC Buzdolabı Fiyatı

Yapılan 23451 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.3/5

PUAN
86/100

ISM SM-40G CC Buzdolabı fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde ek olarak ürünü kullananlar tarafından yazılan ISM SM-40G CC Buzdolabı yorumları da yer almaktadır. ISM SM-40G CC Buzdolabı satın almayı arzu edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile ISM SM-40G CC Buzdolabı nereden alabilirim diye merak eden tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi belirtebilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Soğutma Sistemi

Statik

Toplam Net Hacim

40 lt

ISM SM-40G CC Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Dijital Ekran
Yok
Buzdolabı Tipi
Sadece Soğutucu
Kullanım Tipi
Büro/Tezgah Tipi
Toplam Net Hacim
40 lt

TASARIM

Renk
Siyah
Kapı Sayısı
1 kapılı

SOĞUTUCU

Hızlı Soğutma
Yok
Kapı Açık Uyarısı
Yok
Su&Buz Pınarı
Yok

DONDURUCU

Hızlı Dondurma
Yok
Soğutma Sistemi
Statik
Buzmatik
Yok

ISM SM-40G CC Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

ISM SM-40G CC Buzdolabı

Dijital Ekran özelliği var mı?

Üründe Dijital Ekran özelliği Yok

Buzdolabı Tipi özelliği nedir?

Buzdolabı Tipi özelliği Sadece Soğutucu olarak duyurulmuştur.

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Büro/Tezgah Tipi olarak duyurulmuştur.

Toplam Net Hacim özelliği nedir?

Toplam Net Hacim özelliği 40 lt olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Kapı Sayısı özelliği nedir?

Kapı Sayısı özelliği 1 kapılı olarak duyurulmuştur.

Hızlı Soğutma özelliği var mı?

Üründe Hızlı Soğutma özelliği Yok

Kapı Açık Uyarısı özelliği var mı?

Üründe Kapı Açık Uyarısı özelliği Yok

Su&Buz Pınarı özelliği var mı?

Üründe Su&Buz Pınarı özelliği Yok

Hızlı Dondurma özelliği var mı?

Üründe Hızlı Dondurma özelliği Yok

Soğutma Sistemi özelliği nedir?

Soğutma Sistemi özelliği Statik olarak duyurulmuştur.

Buzmatik özelliği var mı?

Üründe Buzmatik özelliği Yok

Detaylı Açıklama

ISM SM-40G CC Buzdolabı Fiyatı

ISM SM-40G CC Buzdolabı fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanında, mağazalarımızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardımcı olmak için, Buzdolabı kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler açıklıyoruz. En hızlı teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Buzdolabı teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı ISM SM-40G CC Buzdolabı için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

ISM SM-40G CC Buzdolabı Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Tüketiciler, ISM SM-40G CC Buzdolabı ile arzu ettikleri işi basitçe yapabilirler.

Satın Al

Satın alma işlemi için de ISM mağazaları üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, ISM SM-40G CC Buzdolabı ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

ISM tarafından üretilen Buzdolabı kategorisindeki ISM SM-40G CC Buzdolabı, tüketicilerin umutlarını tatmin etmeyi gaye edinen bir üründür.ISM SM-40G CC Buzdolabı videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.