FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Bakliyat > Karatoprak > Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat Fiyatı Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat

Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat Fiyatı

Yapılan 24615 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat yorumları da yer almaktadır. Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat satın almayı düşünenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat nereden alabilirim diye soran müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Bulgur

Menşei

Türkiye

Tane Rengi

Sarı

Tane Tipi

İnce

Tane Büyüklüğü

Küçük

Organik Sertifikası

Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Bulgur
Kullanım Alanı
Kısır
Köfte
Menşei
Türkiye
Gluten
Var
Organik Sertifikası
Yok
Ağırlık
1000 g

TANE ÖZELLİKLERİ

Tane Tipi
İnce
Tane Rengi
Sarı
Tane Büyüklüğü
Küçük

Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Bulgur olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanı özelliği nedir?

Kullanım Alanı özelliği Kısır Köfte olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği Türkiye olarak duyurulmuştur.

Gluten özelliği var mı?

Üründe Gluten özelliği Var

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Yok

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 1000 g olarak duyurulmuştur.

Tane Tipi özelliği nedir?

Tane Tipi özelliği İnce olarak duyurulmuştur.

Tane Rengi özelliği nedir?

Tane Rengi özelliği Sarı olarak duyurulmuştur.

Tane Büyüklüğü özelliği nedir?

Tane Büyüklüğü özelliği Küçük olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

KARATOPRAK tarafından üretilen Bakliyat kategorisindeki Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat, kullanıcıların umutlarını karşılamayı maksat edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size yardımcı olmak için, Bakliyat kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler açıklıyoruz. En kısa sürede teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden üretilmiş özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullananlar, Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat ile diledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de KARATOPRAK web sitesi üzerinden hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bunun yanında, Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Bakliyat teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat Fiyatı

Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, mağazalarımızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Karatoprak Köftelik Bulgur 1 kg Bakliyat videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.