FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Kerastase > Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan Fiyatı Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan

Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 26422 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz sayfamızda bir de ürünü tecrübe edenler tarafından yazılan Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan yorumları da yer almaktadır. Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan nereden alabilirim diye merak eden tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Asi Saç

Ağırlık

1000 ml

Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan, cildinizdeki yoğun yağlılığı kontrol etmek ve kalıcı nötrleşmeyi sağlamak üzere formüle edilmiş etkili bir şampuandır.

Kerastase Şampuan Nasıl Çalışır?

Köpük akışlı formülü, köpük şeklinde yoğun koruma sağlamak için taranmaya ve taranan yüzeyleri düzeltmeye yardımcı olur. Etkiyi destekleyen ve aynı zamanda yoğunluğu arttıran chemicerals ağıkı, kafa derisinin doğal sağlığı ve yumuşaklığını geliştirmek için temizliği destekler. Çok yönlü acid takviyesi, düz saçların nötrleşmesi için kafa derisinin PH dengesini ayarlamaya yardımcı olur.Bu sayede saçlarınız daha ince ve daha kolay taranabilecek kıvama kavuşur.

Kerastase Şampuan Faydaları

 • Kafa derisinin nötrleşmesini ve yoğunluğu koruma sağlamak için geliştirilmiş formülü ile saçlarınıza sağlam koruma sağlar.
 • Hassas ciltler için güvenli formülden yararlanarak saçlarınızı sağlıklı ve yumuşak bir şekilde korur.
 • Saçlarınıza hacim sağlayarak taze bir görünüm kazandırır.
 • Kafa derisinin PH dengesini korumaya ve saçlarınızın nötrleşmesine yardımcı olur.
 • Kerastase Şampuan Kullanma Talimatları

  Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuanı cildiniz uygun şekilde nemlendirme öncesi, sıkıştırılmış su ile ıslatılmış saçlarınıza uygulayın. Köpük yapmak için hafifçe masaj yapın ve ardından saçlarınızı en az iki kez yıkayın. Son olarak, saçlarınızı normal şekilde durulayın ve uygun bakım için ürünlerle sonlandırın. Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan, saçlarınızı temizleme ve nötrleşmeye yardımcı olmak için formüle edilmiş etkili bir şampuandır. Saçlarınıza yumuşak, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

  Kerastase Bain Fluidealiste 1000 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.