FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Kerastase > Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan Fiyatı Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan

Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 26661 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz makalemizde ayrıca ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan yorumları da bulunmaktadır. Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan satın almayı düşünenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan nereden alabilirim diye merak eden ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Kuru Saç

Ağırlık

1000 ml

Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan:

Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan, saçınızın güçlü, klasik ve sağlıklı olmasını sağlayan tüm özellikleri içeren harika bir şampuandır. Bu şampuan, özellikle kuru ve zarar görmüş saçlar için tasarlanmıştır. Çünkü bu şampuan, kuru saçlarını cildinin nemli kalmasını ve saçın daha kolay taranmasını sağlayarak onarım sağlar. Aynı zamanda, tüm saç türlerini ve saç yüksekliği yönlerini güçlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir. Bu da saçınızın daha sık ve daha güçlü olmasını sağlar. Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan, ayrıca saçtan derinlemesine yüksek besin alımını sağlamasıyla öne çıkar. Saçınız için gerekli olan mineral ve besin maddelerini temin eder. Aynı zamanda saçınızın sağlıklı görünmesini sağlaması için iyileştirici özelliklere de sahip olur. Bunlar arasında, saçınızın daha kuvvetli olmasını teşvik etmek için keratin etkisi, saçınızın doğal parlaklığını canlandırmak için lipid etkisi ve saç derinizi güçlendirmek için besleyici etki bulunur.
 • Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan, kuru ve zarar görmüş saçların iyileştirilmesi için özel olarak formüle edilmiştir.
 • Saçınızın daha güçlü ve sert olmasını sağlamak için özel olarak keratin ve lipit etkisiyle tasarlanmıştır.
 • Saçınıza derinlemesine besin alımını sağlamasıyla bilinen bir şampuandır.
 • Saçınızın sağlıklı görünmesini sağlaması için iyileştirici ve besleyici etkileri vardır.


 • Kerastase Nutritive Bain Magistral 1000 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.