FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Kerastase > Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan Fiyatı Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan

Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 24259 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.1/5

PUAN
82/100

Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz sayfamızda aynı zamanda ürünü deneyimleyenler tarafından değerlendirilen Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan yorumları da bulunmaktadır. Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan satın almayı talep edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan nereden alabilirim diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Boyalı Saç

Ağırlık

250 ml

Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan:

Göz alıcı Parlaklık ve Yumuşacık Saçlara Sahip Olmak İçin! Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan, sizlere güneş altında açık havada rahatlıkla sağlamak istediğiniz göz alıcı parlaklığı ve yumuşacık saçlara sahip olmayı hedefler. Bu şampuan güneş etkisine karşı saçınızı korumak ve kırışmış, kabarık ve tozlu saçlarla baş etmek için özel olarak formüle edilmiştir. Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan, sizlerin saçlarınızın tam olarak güneş etkisinden korunmasını ve saçınızın parlaklığını korumasını sağlayacaktır. Şampuan, ayrıca, sağlamış olduğu nemi aralıklı olarak korumaya yardımcı olacaktır ve saçınızda korunmuş parlaklık sağlayacak elastikiyeti yenileyecektir.
 • Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan, zincirinizi koruyarak parlayacak ve daha güçlü saçlar olacaktır.
 • Şampuan, kurutma etkisini önleyerek saçınızın kırışmanı önleyecektir.
 • Kerastase Soleil Bain Şampuan ayrıca, saçınızın saç telini parlamasını sağlamak için Branr oil (ayçiçeği yağı) içermektedir.
 • Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan, hafif bir parfüm kullanılarak size konfor sağlamak için formüle edilmiş özel bir şampuandır. Saçınızı daha şık ve parlak bir hale getirmenin kolay ve hızlı yolu bu olacaktır. Güneş kullanım öncesi, güneş kullanım sonrası ve her gün sizlere parlak bir saç görüntüsü armağan edecektir!

  Kerastase Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.