FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Kerastase > Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan Fiyatı Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan

Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 22387 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi alabileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan yorumları da bulunmaktadır. Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı bilgilerini üzerinden Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan nereden alabilirim diye soran müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Yağlı Saç

Ağırlık

250 ml

Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan Özellikleri

Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml özel şampuan, saç ve saç köklerinin doğal kondisyonunu yeniden kurmanıza yardımcı olur. Gelişmiş formülleriyle, saç derinlemesine temizler, aynı zamanda onu canlı ve sağlıklı kılar. Saç köklerini sağlamlaştırarak, saç tellerinde daha büyük esneklik ve parlaklık elde etmenize yardımcı olur. Bunu yaparken saçın yağlanmasını önler. Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml şampuan, gelişmiş kimyasallar ve amino asitler yardımı ile süpersaf olarak oluşturulmuştur. Bu bileşenler, saçı sıkılaştırarak ve sabitleştirerek köklerin daha sağlam olmasını sağlamayı hedefler. Bunun yanı sıra, saç derinlemesine ılık suda içindeki bileşenler, saçın gücünü korur ve ona parlaklık verir.
 • Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml şampuan, demirik bir karışım içerir.
 • Bu özel madde, saçı kurutup kırılmalarını ve kopmalarını önler. Karşılaşılan stresli koşullara karşı dayanıklı ve sağlam bir saç yapısı elde edebilirsiniz. Ayrıca, bu şampuan saçın tonu ve kalitesini korumayı hedefler.
 • Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml şampuan, kafa derisindeki sebum üretimini iyileştirir.
 • Bu etki ile daha sağlıklı ve güçlü bir saç yapısı sağlanmış olur. Köklerin sağlığını ve canlılığını güçlendirmek için, sebumun temizlenmesi gerekmektedir. Bunların yanı sıra, Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml şampuan tamamen paraben ve alkol içermeyen, ve saça kolay kök geçebilen bir formülü içermektedir. Kısacası, aynı zamanda saç derinlemesine temizler, arındırır ve saçı güçlendirirken saçın kurumasını da önlemeyi amaçlar. İşte böylelikle Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml şampuan, saçınızın daha esnek ve parlak olmasını sağlar.

  Kerastase Specifique Bain Divalent 250 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.