FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Mikser > KitchenAid > KitchenAid 5KHM9212 Mikser Fiyatı KitchenAid 5KHM9212 Mikser

KitchenAid 5KHM9212 Mikser Fiyatı

Yapılan 23658 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

KitchenAid 5KHM9212 Mikser fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi elde edebileceğiniz makalemizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından değerlendirilen KitchenAid 5KHM9212 Mikser yorumları da bulunmaktadır. KitchenAid 5KHM9212 Mikser satın almayı isteyenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile KitchenAid 5KHM9212 Mikser nereden alabilirim diye ilgilenen alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi ekleyebilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

85 W

Hız Kademesi

9

Turbo Fonksiyonu

Gövde Malzemesi

Plastik

Ağırlık

1400 gr

KitchenAid 5KHM9212 Mikser Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tanımı
Mikser
Ürün Tipi
Tekli
Güç
85 W
Diğer Özellikler
LED Işıklı Hız Ayarı
Paslanmaz Çelik Mikser Uçları

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hız Kademesi
9
Fonksiyonlar
Çırpma
Karıştırma
Turbo Fonksiyonu
Yok

TASARIM

Gövde Malzemesi
Plastik
Renk Seçenekleri
Siyah
Ağırlık
1400 gr

KitchenAid 5KHM9212 Mikser Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

KitchenAid 5KHM9212 Mikser

Ürün Tanımı özelliği nedir?

Ürün Tanımı özelliği Mikser olarak duyurulmuştur.

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Tekli olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 85 W olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği LED Işıklı Hız Ayarı Paslanmaz Çelik Mikser Uçları olarak duyurulmuştur.

Hız Kademesi özelliği nedir?

Hız Kademesi özelliği 9 olarak duyurulmuştur.

Fonksiyonlar özelliği nedir?

Fonksiyonlar özelliği Çırpma Karıştırma olarak duyurulmuştur.

Turbo Fonksiyonu özelliği var mı?

Üründe Turbo Fonksiyonu özelliği Yok

Gövde Malzemesi özelliği nedir?

Gövde Malzemesi özelliği Plastik olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 1400 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

KitchenAid 5KHM9212 Mikser Fiyatı

KitchenAid 5KHM9212 Mikser fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ayrıca, web sitemizde sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Mikser teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı KitchenAid 5KHM9212 Mikser için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de KITCHENAID web sitesi üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, KitchenAid 5KHM9212 Mikser ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek vermek için, Mikser kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler iletiyoruz. En hızlı teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

KitchenAid 5KHM9212 Mikser Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden üretilmiş özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullanıcılar, KitchenAid 5KHM9212 Mikser ile diledikleri işi basitçe yapabilirler.

İnceleme

KITCHENAID tarafından üretilen Mikser kategorisindeki KitchenAid 5KHM9212 Mikser, satın alanların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir üründür.KitchenAid 5KHM9212 Mikser videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.