FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Davlumbaz > Lanova > Lanova 2011B6 Davlumbaz Fiyatı Lanova 2011B6 Davlumbaz

Lanova 2011B6 Davlumbaz Fiyatı

Yapılan 26291 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.8/5

PUAN
76/100

Lanova 2011B6 Davlumbaz fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi alabileceğiniz sayfamızda aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından gönderilen Lanova 2011B6 Davlumbaz yorumları da bulunmaktadır. Lanova 2011B6 Davlumbaz satın almayı isteyenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Lanova 2011B6 Davlumbaz nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi yazabilir diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cihaz Türü

Davlumbaz

Davlumbaz Şekli

Piramit

Davlumbaz Tipi

Asansör Tipi

Maksimum Emiş

450 m3/sa

Maksimum Ses

56 db

Lanova 2011B6 Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Türü
Davlumbaz
Davlumbaz Tipi
Asansör Tipi
Kontrol Tipi
Mekanik
Özellikler
Aluminyum Kaset Filtre
Bacalı Ya Da Bacasız Kullanım
Gömülebilir Düğmeler
Led Aydınlatma
Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

Maksimum Emiş
450 m3/sa
Maksimum Ses
56 db
Kademe Sayısı
3 kademe

TASARIM

Sınıf
60 cm
Davlumbaz Şekli
Piramit
Renk
Siyah

Lanova 2011B6 Davlumbaz Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Lanova 2011B6 Davlumbaz

Cihaz Türü özelliği nedir?

Cihaz Türü özelliği Davlumbaz olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Tipi özelliği nedir?

Davlumbaz Tipi özelliği Asansör Tipi olarak duyurulmuştur.

Kontrol Tipi özelliği nedir?

Kontrol Tipi özelliği Mekanik olarak duyurulmuştur.

Özellikler özelliği nedir?

Özellikler özelliği Aluminyum Kaset Filtre Bacalı Ya Da Bacasız Kullanım Gömülebilir Düğmeler Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre olarak duyurulmuştur.

Maksimum Emiş özelliği nedir?

Maksimum Emiş özelliği 450 m3/sa olarak duyurulmuştur.

Maksimum Ses özelliği nedir?

Maksimum Ses özelliği 56 db olarak duyurulmuştur.

Kademe Sayısı özelliği nedir?

Kademe Sayısı özelliği 3 kademe olarak duyurulmuştur.

Sınıf özelliği nedir?

Sınıf özelliği 60 cm olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Şekli özelliği nedir?

Davlumbaz Şekli özelliği Piramit olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

LANOVA tarafından üretilen Davlumbaz kategorisindeki Lanova 2011B6 Davlumbaz, kullanıcıların ümitlerini tatmin etmeyi gaye edinen bir üründür.

Teknik Servis

Davlumbaz teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Lanova 2011B6 Davlumbaz için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de LANOVA sayfası üzerinden sorunsuzca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Lanova 2011B6 Davlumbaz ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Lanova 2011B6 Davlumbaz Fiyatı

Lanova 2011B6 Davlumbaz fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ek olarak, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize konusunda sorularınızda da size destek olmak için, Davlumbaz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler veriyoruz. En hızlı teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Lanova 2011B6 Davlumbaz Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yaratılmış özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Lanova 2011B6 Davlumbaz ile hedefledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.Lanova 2011B6 Davlumbaz videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.