FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Lego ve Yapı Oyuncakları > LEGO > LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları Fiyatı LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları

LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları Fiyatı

Yapılan 23738 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz sitemizde ayrıca ürünü kullananlar tarafından gönderilen LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları yorumları da bulunmaktadır. LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları nereden alabilirim diye ilgilenen tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi yazabilir diğer alıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Seri

Friends

Parça Sayısı

85 parça

Kontrol

Manuel

Etiket

Ev

LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Türkçe Adı
Andrea'nın Odası
Gerçek Yaş
6+
Parça Sayısı
85 parça

DİĞER ÖZELLİKLER

Tema/Konsept
Şehir/Bina/Yapı
Seri
Friends
Karakter
Andrea
Kontrol
Manuel
Etiket
Ev
Kuş
Müzik

LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları

Türkçe Adı özelliği nedir?

Türkçe Adı özelliği Andrea'nın Odası olarak duyurulmuştur.

Gerçek Yaş özelliği nedir?

Gerçek Yaş özelliği 6+ olarak duyurulmuştur.

Parça Sayısı özelliği nedir?

Parça Sayısı özelliği 85 parça olarak duyurulmuştur.

Tema/Konsept özelliği nedir?

Tema/Konsept özelliği Şehir/Bina/Yapı olarak duyurulmuştur.

Seri özelliği nedir?

Seri özelliği Friends olarak duyurulmuştur.

Karakter özelliği nedir?

Karakter özelliği Andrea olarak duyurulmuştur.

Kontrol özelliği nedir?

Kontrol özelliği Manuel olarak duyurulmuştur.

Etiket özelliği nedir?

Etiket özelliği Ev Kuş Müzik olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de LEGO sayfası üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları Fiyatı

LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, mağazalarımızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

LEGO tarafından üretilen Lego ve Yapı Oyuncakları kategorisindeki LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları, satın alanların umutlarını karşılamayı maksat edinen bir üründür.

Teknik Servis

Lego ve Yapı Oyuncakları teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize konusunda sorularınızda da size yardımcı olmak için, Lego ve Yapı Oyuncakları kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler veriyoruz. En süratli teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden imal edilmiş özellikler içeriyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullananlar, LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.LEGO Friends 41341 Andreas Bedroom Lego ve Yapı Oyuncakları videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.