FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Lego ve Yapı Oyuncakları > LEGO > LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları Fiyatı LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları

LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları Fiyatı

Yapılan 23879 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından belirtilen LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları yorumları da bulunmaktadır. LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı bilgilerini üzerinden LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları nereden alabilirim diye ilgilenen müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Seri

Friends

Parça Sayısı

92 parça

Etiket

Bahçe

LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Türkçe Adı
Olivia'nın Çiçek Bahçesi
Gerçek Yaş
6+
Parça Sayısı
92 parça

DİĞER ÖZELLİKLER

Tema/Konsept
Kara Araçları
Seri
Friends
Karakter
Olivia
Etiket
Bahçe
Çiçek
Motorsiklet

LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları

Türkçe Adı özelliği nedir?

Türkçe Adı özelliği Olivia'nın Çiçek Bahçesi olarak duyurulmuştur.

Gerçek Yaş özelliği nedir?

Gerçek Yaş özelliği 6+ olarak duyurulmuştur.

Parça Sayısı özelliği nedir?

Parça Sayısı özelliği 92 parça olarak duyurulmuştur.

Tema/Konsept özelliği nedir?

Tema/Konsept özelliği Kara Araçları olarak duyurulmuştur.

Seri özelliği nedir?

Seri özelliği Friends olarak duyurulmuştur.

Karakter özelliği nedir?

Karakter özelliği Olivia olarak duyurulmuştur.

Etiket özelliği nedir?

Etiket özelliği Bahçe Çiçek Motorsiklet olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize yönelik sorularınızda da size yardım iletmek için, Lego ve Yapı Oyuncakları kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En kısa sürede teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de LEGO satıcıları üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Lego ve Yapı Oyuncakları teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden imal edilmiş özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Tüketiciler, LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları ile istedikleri işi basitçe yapabilirler.

LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları Fiyatı

LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, web sitemizde sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

LEGO tarafından üretilen Lego ve Yapı Oyuncakları kategorisindeki LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları, tüketicilerin ümitlerini tatmin etmeyi maksat edinen bir üründür.LEGO Friends 41425 Olivia's Flower Garden Lego ve Yapı Oyuncakları videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.