FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Lego ve Yapı Oyuncakları > LEGO > LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları Fiyatı LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları

LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları Fiyatı

Yapılan 24384 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi alabileceğiniz incelememizde ek olarak ürünü kullananlar tarafından değerlendirilen LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları yorumları da yayınlanmaktadır. LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları nereden alabilirim diye araştırma yapan müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Seri

Star Wars

Parça Sayısı

829 parça

Kontrol

Manuel

Etiket

Uzay Aracı

LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Gerçek Yaş
9+
Parça Sayısı
829 parça

DİĞER ÖZELLİKLER

Tema/Konsept
Uzay Araçları
Seri
Star Wars
Fonksiyon
Hareket Etme
Karakter
Dryden’s Guards
QiRa
Rio Durant
Val
Kontrol
Manuel
Etiket
Uzay Aracı

LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları

Gerçek Yaş özelliği nedir?

Gerçek Yaş özelliği 9+ olarak duyurulmuştur.

Parça Sayısı özelliği nedir?

Parça Sayısı özelliği 829 parça olarak duyurulmuştur.

Tema/Konsept özelliği nedir?

Tema/Konsept özelliği Uzay Araçları olarak duyurulmuştur.

Seri özelliği nedir?

Seri özelliği Star Wars olarak duyurulmuştur.

Fonksiyon özelliği nedir?

Fonksiyon özelliği Hareket Etme olarak duyurulmuştur.

Karakter özelliği nedir?

Karakter özelliği Dryden’s Guards QiRa Rio Durant Val olarak duyurulmuştur.

Kontrol özelliği nedir?

Kontrol özelliği Manuel olarak duyurulmuştur.

Etiket özelliği nedir?

Etiket özelliği Uzay Aracı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize konusunda sorularınızda da size yardım iletmek için, Lego ve Yapı Oyuncakları kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En süratli teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiş özellikler yer alıyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullanıcılar, LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları ile hedefledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

İnceleme

LEGO tarafından üretilen Lego ve Yapı Oyuncakları kategorisindeki LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları, satın alanların beklentilerini gidermeyi amaçlayan bir üründür.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de LEGO mağazaları üzerinden basitçe gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ek olarak, LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Lego ve Yapı Oyuncakları teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları Fiyatı

LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.LEGO Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler Lego ve Yapı Oyuncakları videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.