FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Parfüm > Lelas > Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü Fiyatı Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü

Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Yapılan 21759 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.1/5

PUAN
82/100

Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz sitemizde aynı zamanda ürünü satın alanlar tarafından yazılan Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü yorumları da bulunmaktadır. Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü satın almayı isteyenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü nereden alabilirim diye araştırma yapan müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi ekleyebilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cinsiyet

Kadın

Hacim

55 ml

Sınıfı

EDP

Model/Seri

Alexandria

Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Parfüm teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Uygun bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılıyor. Bunun yanında, mağazalarımızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler sunuyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü ile diledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de LELAS mağazaları üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Bunun yanında, Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

LELAS tarafından üretilen Parfüm kategorisindeki Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü, satın alanların beklentilerini gidermeyi gaye edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize yönelik sorularınızda da size destek vermek için, Parfüm kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler iletiyoruz. En süratli teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.Lelas Alexandria EDP 55 ml Kadın Parfümü videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.