FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kahve > London Cafe > London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve Fiyatı London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve

London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve Fiyatı

Yapılan 21708 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde bir de ürünü kullananlar tarafından belirtilen London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve yorumları da bulunmaktadır. London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve satın almayı arzu edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını üzerinden London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve nereden alabilirim diye araştırma yapan tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer alıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kahve Tipi

Filtre Kahve

Demleme Yöntemi

Kahve Makinesi

Kavurma Tipi

Orta Kavrulmuş

Çekirdek Türü

Arabica

Ağırlık

250 gr

Menşei

Etiyopya

Kafein

Asidite

Hafif

London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Toz Kahve
Kahve Tipi
Filtre Kahve
Demleme Yöntemi
Kahve Makinesi
Kavurma Tipi
Orta Kavrulmuş
Çekirdek Türü
Arabica
Menşei
Etiyopya
Ambalaj Tipi
Kutu
Ambalaj İç Yüzeyi
Kraft/Karton
Ağırlık
250 gr

DUYUSAL ÖZELLİKLER

Kafein
Var
Aroma
Kayısı
limon
Tatlı Meyve
Gövde
Tam
Asidite
Hafif

London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Toz Kahve olarak duyurulmuştur.

Kahve Tipi özelliği nedir?

Kahve Tipi özelliği Filtre Kahve olarak duyurulmuştur.

Demleme Yöntemi özelliği nedir?

Demleme Yöntemi özelliği Kahve Makinesi olarak duyurulmuştur.

Kavurma Tipi özelliği nedir?

Kavurma Tipi özelliği Orta Kavrulmuş olarak duyurulmuştur.

Çekirdek Türü özelliği nedir?

Çekirdek Türü özelliği Arabica olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği Etiyopya olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Tipi özelliği nedir?

Ambalaj Tipi özelliği Kutu olarak duyurulmuştur.

Ambalaj İç Yüzeyi özelliği nedir?

Ambalaj İç Yüzeyi özelliği Kraft/Karton olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 250 gr olarak duyurulmuştur.

Kafein özelliği var mı?

Üründe Kafein özelliği Var

Aroma özelliği nedir?

Aroma özelliği Kayısı limon Tatlı Meyve olarak duyurulmuştur.

Gövde özelliği nedir?

Gövde özelliği Tam olarak duyurulmuştur.

Asidite özelliği nedir?

Asidite özelliği Hafif olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize dair sorularınızda da size destek olmak için, Kahve kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler iletiyoruz. En hızlı teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler bulunuyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullananlar, London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Teknik Servis

Kahve teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

LONDON CAFE tarafından üretilen Kahve kategorisindeki London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve, kullanıcıların ümitlerini gidermeyi gaye edinen bir üründür.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de LONDON CAFE satıcıları üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve Fiyatı

London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Uygun bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ek olarak, sanal mağazamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.London Cafe Ethiopia Yirgacheffe Filtre Kahve 250 gr Kahve videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.