FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Işıldak > Lontor > Lontor CTL-EL135 Işıldak Fiyatı Lontor CTL-EL135 Işıldak

Lontor CTL-EL135 Işıldak Fiyatı

Yapılan 21890 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Lontor CTL-EL135 Işıldak fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi alabileceğiniz incelememizde ek olarak ürünü kullananlar tarafından yazılan Lontor CTL-EL135 Işıldak yorumları da yayınlanmaktadır. Lontor CTL-EL135 Işıldak satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Lontor CTL-EL135 Işıldak nereden alabilirim diye merak eden alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer alıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç Kaynağı

Akü

Batarya Kapasitesi

2800 mAh

LED Sayısı

17

Çalışma Süresi

5 saat

Tutma Kolu

Lontor CTL-EL135 Işıldak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Işık Kontrolü
Kademeli
Güç Kaynağı
Akü
Kullanım Pozisyonu
Dikey
Yatay
Güneş Enerjisi Desteği
Yok
Batarya Kapasitesi
2800 mAh
Çalışma Süresi
5 saat
Diğer Özellikler
Fenerli

TASARIM

LED Sayısı
17
Tutma Kolu
Yok

Lontor CTL-EL135 Işıldak Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Lontor CTL-EL135 Işıldak

Işık Kontrolü özelliği nedir?

Işık Kontrolü özelliği Kademeli olarak duyurulmuştur.

Güç Kaynağı özelliği nedir?

Güç Kaynağı özelliği Akü olarak duyurulmuştur.

Kullanım Pozisyonu özelliği nedir?

Kullanım Pozisyonu özelliği Dikey Yatay olarak duyurulmuştur.

Güneş Enerjisi Desteği özelliği var mı?

Üründe Güneş Enerjisi Desteği özelliği Yok

Batarya Kapasitesi özelliği nedir?

Batarya Kapasitesi özelliği 2800 mAh olarak duyurulmuştur.

Çalışma Süresi özelliği nedir?

Çalışma Süresi özelliği 5 saat olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Fenerli olarak duyurulmuştur.

LED Sayısı özelliği nedir?

LED Sayısı özelliği 17 olarak duyurulmuştur.

Tutma Kolu özelliği var mı?

Üründe Tutma Kolu özelliği Yok

Detaylı Açıklama

İnceleme

LONTOR tarafından üretilen Işıldak kategorisindeki Lontor CTL-EL135 Işıldak, ilgilenenlerin umutlarını doyurmayı maksat edinen bir üründür.

Teknik Servis

Işıldak teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Lontor CTL-EL135 Işıldak için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Lontor CTL-EL135 Işıldak Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Satın alanlar, Lontor CTL-EL135 Işıldak ile arzu ettikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize konusunda sorularınızda da size destek vermek için, Işıldak kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler iletiyoruz. En kısa sürede teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Lontor CTL-EL135 Işıldak Fiyatı

Lontor CTL-EL135 Işıldak fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılıyor. Ayrıca, sayfamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de LONTOR satıcıları üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Diğer yandan, Lontor CTL-EL135 Işıldak ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Lontor CTL-EL135 Işıldak videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.