FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Loreal > Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan Fiyatı Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan

Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 21488 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz sayfamızda ayrıca ürünü satın alanlar tarafından yazılan Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan yorumları da yer almaktadır. Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan nereden alabilirim diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi yazabilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Gri Saç

Ağırlık

200 ml

Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan

Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan, saçlarınızın renklerini korurken, kökten uca kadar saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını korur. Şampuan, saçlarınızın turunculaşmasını önler ve saçlarınızın rengini korurken, parlaklığını ve sağlığını da korur. Saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını korurken, saçlarınızın kökten uca kadar korunmasını sağlar.
 • Şampuan, saçlarınızın turunculaşmasını önler ve saçlarınızın rengini korur.
 • Saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını korurken, saçlarınızın kökten uca kadar korunmasını sağlar.
 • Saçlarınızın rengini korurken, parlaklığını ve sağlığını da korur.
 • Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan, saçlarınızın renklerini korurken, kökten uca kadar saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını korur. Şampuan, saçlarınızın turunculaşmasını önler ve saçlarınızın rengini korurken, parlaklığını ve sağlığını da korur. Saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını korurken, saçlarınızın kökten uca kadar korunmasını sağlar. Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan, saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını korurken, aynı zamanda saçlarınızın rengini de korur. Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan, saçlarınızın turunculaşmasını önleyerek saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını korur. Şampuan, saçlarınızın kökten uca kadar korunmasını sağlarken, aynı zamanda saçlarınızın rengini de korur. Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan, saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını korurken, aynı zamanda saçlarınızın rengini de korur. Bu şampuan, saçlarınızın kökten uca kadar korunmasını ve parlaklığını sağlayarak, saçlarınızın turunculaşmasını önler.

  Loreal Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor 200 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.