FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Loreal > Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 550 ml Şampuan Fiyatı Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 550 ml Şampuan

Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 550 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 23039 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 550 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi elde edebileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü satın alanlar tarafından yazılan Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 550 ml Şampuan yorumları da bulunmaktadır. Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 550 ml Şampuan satın almayı arzu edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 550 ml Şampuan nereden alabilirim diye merak eden tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer alıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Kırık Uçlu Saç

Ağırlık

550 ml

Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 550 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

L'ORÉAL ELSEVE KOMPLE ONARICI 5 ŞAMPUAN

L'Oréal'in en kaliteli bakım ürünlerinden biri olan Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan, ciltte oluşan hasarları en kolay ve etkili şekilde onarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu şampuan, üstün kaliteli ve faydalı bir bakım ürünüdür. Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuanın özellikleri şunlardır:
  • Cilt hasarlarını onarıcı özelliği ile size hemen faydalar sağlar.
  • Saçlarınızı kurutmaz ve sağlıklı göstermeye yardımcı olur.
  • Saçlarınızı canlı görünümlü hale getirir.
  • Saç köklerindeki karma hasarları onarır.
  • Saçlarınıza parlaklık ve canlılık katar.
  • 550 ml. şişede mevcuttur.
Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan, özel olarak formüle edilmiş sentetik maddeler içermez ve nispeten daha doğal olarak çabuk emilir. Böylece cildinizin besin ihtiyaçlarını daha kısa sürede karşılayabilirsiniz. Saçlarınızın kurumasını önler ve sertliği azaltır. Saçlarınıza bakım yapmanın en kolay ve faydalı yolu Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuandır. Soğuk su ile duruladıktan sonra, sizi özenle kür edecek professionel bir bakım sağlar. Sonuçta siz de muhteşem bir görünüme sahip olursunuz.

Loreal Elseve Komple Onarıcı 5 550 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.