FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Loreal > Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan Fiyatı Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan

Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 26666 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz sayfamızda aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından değerlendirilen Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan yorumları da yayınlanmaktadır. Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı kurallarını yardımı ile Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan nereden alabilirim diye ilgilenen tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Kimyasal İşlemli Saç

Ağırlık

1500 ml

Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Şampuan
Kullanıcı Tipi
Unisex
Saç Tipi
Kimyasal İşlemli Saç
Yıpranmış Saç
Temel Ürün Etkisi
Güç Kazandırma
Onarıcı
Ağırlık
1500 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

Aroma/Koku/Özüt
Bergamot
Kavun

Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Şampuan olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Tipi özelliği nedir?

Kullanıcı Tipi özelliği Unisex olarak duyurulmuştur.

Saç Tipi özelliği nedir?

Saç Tipi özelliği Kimyasal İşlemli Saç Yıpranmış Saç olarak duyurulmuştur.

Temel Ürün Etkisi özelliği nedir?

Temel Ürün Etkisi özelliği Güç Kazandırma Onarıcı olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 1500 ml olarak duyurulmuştur.

Aroma/Koku/Özüt özelliği nedir?

Aroma/Koku/Özüt özelliği Bergamot Kavun olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

L'Oreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan

L'Oreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan, hasar görmüş ve zayıflamış saçlar için mükemmel bir çözümdür. Bu şampuan, saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar hasar görmüş ve zayıflamış saçlarınızın onarımını sağlar. Saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar beslenmesini ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. L'Oreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan, saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar hasar görmüş ve zayıflamış saçlarınızın onarımını sağlayan özel bir formüle sahiptir. Bu şampuan, saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar beslenmesini ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Saçlarınızın daha kolay taranmasını, parlaklığını ve esnekliğini artırır.
 • L'Oreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan, saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar hasar görmüş ve zayıflamış saçlarınızın onarımını sağlayan özel bir formüle sahiptir.
 • Saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar beslenmesini ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.
 • Saçlarınızın daha kolay taranmasını, parlaklığını ve esnekliğini artırır.
 • L'Oreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan, hasar görmüş ve zayıflamış saçlar için mükemmel bir çözümdür. Bu şampuan, saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar hasar görmüş ve zayıflamış saçlarınızın onarımını sağlar. Saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar beslenmesini ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Saçlarınızın daha kolay taranmasını, parlaklığını ve esnekliğini artırır. L'Oreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan, saçlarınızın hasar görmüş ve zayıflamış saçlarının onarımının yanı sıra saçlarınızın güçlenmesini, parlaklığını ve esnekliğini artırmasını da sağlar.

  Loreal Serie Expert Absolut Repair Lipidium 1500 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.