FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Loreal > Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan Fiyatı Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan

Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 25333 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan yorumları da yayınlanmaktadır. Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan nereden alabilirim diye ilgilenen alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Ağırlık

300 ml

Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan

L'Oreal Serie Expert'den yeni ürün: Güçlü ve Sağlıklı Saçlar İçin Density Advanced Şampuan L'Oreal Professionnel Serie Expert Density Advanced 300ml Şampuan, saçınızın kalınlaşmasında size yardımcı olabilecek etkili bir çözüm sunmaktadır. Kalınlaştırma etkisi ile beraber saçlarınız hafiflecek, yıpranma anyonlarının önüne geçmiş olacak. Ayrıca canlılık veren ve parlaklık sağlayan bu Şampuan, saçlarınızın kusursuz elastikliğini koruyacak. L'Oreal Serie Expert'in Güçlü ve Sağlıklı Saçlar İçin Density Advanced formülü, güçlü ve daha yoğun saçlar için yapılandırılmış bir şampuan. ANTI-FALL şampuan, saç derisi ve köklerinin daha yenilenebilir olmasını teşvik ederek saçın kopmalarını önler ve bu suretle saç köklerinin güçlenmesine ve daha yoğun saç oluşmasına yardımcı olur.
 • L'Oreal Serie Expert Güçlü ve Sağlıklı Saçlar İçin Density Advanced 300ml Şampuan'ı kullanarak saçınızı besler, güçlendirir ve daha yoğun görünmesini sağlar.
 • Kalınlaşma etkisi ile, saçlarınız hafifleir ve yıpranma anyonlarının önüne geçmiş olur.
 • Sülfat, paraben ve tarçın özelliği olmayan bu Şampuan, saçın elastikliğini korur ve parlaklık sağlar.
 • ANTI-FALL şampuan, saçınızın kalınlaşmasına yardımcı olur ve saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur.
 • Güçlü ve sağlıklı saçlar için optimum derecede tahriş etmeden saçlarınızın temizlenmesini ve beslenmesini sağlar.
 • L'Oreal Professionnel Serie Expert Density Advanced 300ml Şampuan ile saçlarınızı güçlü, daha yoğun ve canlı görünecek. Saçlarınızı hassas köklere değmesi, kopmadan çekilmesi ve sağlıklı görünmesi için bu Şampuan size yardımcı olabilecek bir üründür.

  Loreal Serie Expert Density Advanced 300 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.