FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Loreal > Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan Fiyatı Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan

Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 27889 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan yorumları da gösterilmektedir. Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan satın almayı düşünenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan nereden alabilirim diye araştırma yapan müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi belirtebilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Boyalı Saç

Ağırlık

1500 ml

Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 Ml Şampuan:

Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan, saçınızda rengin canlı ve parlak kalmasını sağlayan profesyonel kalitedeki bir şampuandır. A-OX içeriğinin sayesinde, saçlarınızın rengindeki parlaklık ve canlılık maksimum seviyede tutulur. Ayrıca Loreal'ın Sunusun-3 teknolojisi sayesinde saçınız kolayca taranır ve ıslaklıkta kolayca şekillendirilme özelliği de sunulur.
 • Vitamino Color A-OX Şampuan, saçlarınızın sadece rengini korumakla kalmaz aynı zamanda yoğun bir şekilde saçlara nemlendirme kabiliyeti de sunar.
 • Sizin saçlarınıza antioksidanlar içeriği sayesinde temizlik ve canlılık hissini yeniden tazeler.
 • Profesyonel bir koruma sağlamak için, saçınızın renginde yoğun parlaklık ve canlılık sağlar.
 • Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan, saçlarınızın şampuan ve fırçalama zararından korunmasına yardımcı olan profesyonel bir çözümdür. A-OX teknolojisi ile saç renginizin canlı ve parlak kalmasına yardımcı olacak, vitamino color içeriği ile saçınızdaki kurulukta ve şekillendirmede etkin bir koruma sağlayacaktır.

  Sonuç

  Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan, profesyonel kalitede bir çözüm sunan, saçlarınızı parlaklık ve canlılıkta korur. A-OX teknolojisi ve Sunusun-3 teknolojisi, saçınızın kolayca taranmasına ve şekillendirilmesine izin verirken, vitamino color içeriği ile saçlarınızın kurulukta ve şekillendirmede korunmasına yardımcı olur. Bu şampuan, saç renginin parlak ve canlı kalmasını sağlamak için idealdir.

  Loreal Serie Expert Vitamino Color A-OX 1500 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.