FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kanguru > Mamadus > Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru Fiyatı Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru

Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru Fiyatı

Yapılan 24103 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi alabileceğiniz sitemizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru yorumları da gösterilmektedir. Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru satın almayı isteyenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı kurallarını yardımı ile Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru nereden alabilirim diye soran tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Fonksiyonu

Kanguru

Kullanıcı Ağırlığı

0-20 kg

Kullanıcı Grubu

Grup 0+

Kullanıcı Sınıfı

Bebek

Kullanım Kriteri

Kiloya Göre

Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Fonksiyonu
Kanguru
Kullanıcı Grubu
Grup 0+
Grup 1
Kullanıcı Sınıfı
Bebek
Yürümeye Başlayan Çocuk
Kullanım Kriteri
Kiloya Göre
Kullanıcı Ağırlığı
0-20 kg
Diğer Özellikler
%100 Pamuk İç Hazne
Ayarlanabilen Sarma Şeridi
Azo Boya İçermez
Emzirmeye Uygundur
Geniş Omuz Askısı
Makinede Yıkanabilir
Yenidoğan Aparatı
3 Farklı Pozisyonda Kullanım

TASARIM

Renk Seçenekleri
Yeşil

Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru

Ürün Fonksiyonu özelliği nedir?

Ürün Fonksiyonu özelliği Kanguru olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Grubu özelliği nedir?

Kullanıcı Grubu özelliği Grup 0+ Grup 1 olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Sınıfı özelliği nedir?

Kullanıcı Sınıfı özelliği Bebek Yürümeye Başlayan Çocuk olarak duyurulmuştur.

Kullanım Kriteri özelliği nedir?

Kullanım Kriteri özelliği Kiloya Göre olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Ağırlığı özelliği nedir?

Kullanıcı Ağırlığı özelliği 0-20 kg olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği %100 Pamuk İç Hazne Ayarlanabilen Sarma Şeridi Azo Boya İçermez Emzirmeye Uygundur Geniş Omuz Askısı Makinede Yıkanabilir Yenidoğan Aparatı 3 Farklı Pozisyonda Kullanım olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Yeşil olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de MAMADUS satıcıları üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

MAMADUS tarafından üretilen Kanguru kategorisindeki Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru, ilgilenenlerin beklentilerini karşılamayı maksat edinen bir üründür.

Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden üretilmiş özellikler yer alıyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru ile arzu ettikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Teknik Servis

Kanguru teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru Fiyatı

Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılıyor. Ayrıca, sanal mağazamızda sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize dair sorularınızda da size destek vermek için, Kanguru kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler açıklıyoruz. En kısa sürede teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.Mamadus Yeşil Yapraklar Yenidoğan Kanguru videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.