FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Mane'n Tail > Mane'n Tail Color Protect 355 ml 355 ml Şampuan Fiyatı Mane'n Tail Color Protect 355 ml 355 ml Şampuan

Mane'n Tail Color Protect 355 ml 355 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 24614 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Mane'n Tail Color Protect 355 ml 355 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz sitemizde aynı zamanda ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Mane'n Tail Color Protect 355 ml 355 ml Şampuan yorumları da bulunmaktadır. Mane'n Tail Color Protect 355 ml 355 ml Şampuan satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı şartlarını aracılığı ile Mane'n Tail Color Protect 355 ml 355 ml Şampuan nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Boyalı Saç

Ağırlık

355 ml

Mane'n Tail Color Protect 355 ml 355 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Mane’n Tail Color Protect Şampuan, Kare Kafa Güzelliğinden Emin Olmak İçin!

Mane’n Tail, güzelliğin sağlığını ve ruhunu destekleyen bir ürün serisi sunmaya odaklanmış bir markadır. Mane’n Tail Color Protect Şampuan, sağlıklı görünmeyi sağlayan ve doğal renklerinin güçlü korunmasını sağlayan tek bir ürünü tasarlamak için geliştirilmiştir. 355 ml şampuan, her saç türü için arzu edilen güzelliği ve esnekliği sağlamaya yardımcı olurken, parlamaya ihtiyacı olan bütün saçlara aşırı hafif bir koruma saglar. Mane’n Tail Color Protect Şampuan,
 • günlük parlaklığı, sağlamlığı korumaya
 • renk koruyucu özellikleriyle
 • yüksek proteini içeriyor
 • her saç türü için etkili sonuçlar sunuyor.
 • Mane'n Tail Color Protect Şampuan, doğal güzellik sağlamaya yardımcı olan kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ürünlerimizdeki yüksek protein oranıyla, saçı güçlendirerek parlaklığını ve sa-ğlamlığını korur. Muazzam kolaylık ve konforla kullanılabilen tüm ürünlerimizin her tekabülü için etkili sonuçlar sunması özellikledir. Günlük kullanımla koyu renk koruma ve besleyici parlaklık için günlük saç bakımınızda Mane'n Tail Color Protect Şampuanını kullanın!

  Mane'n Tail Color Protect 355 ml 355 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.