FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Mane'n Tail > Mane'n Tail Color Protect 800 ml 800 ml Şampuan Fiyatı Mane'n Tail Color Protect 800 ml 800 ml Şampuan

Mane'n Tail Color Protect 800 ml 800 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 23962 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Mane'n Tail Color Protect 800 ml 800 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi elde edebileceğiniz makalemizde ayrıca ürünü kullananlar tarafından yazılan Mane'n Tail Color Protect 800 ml 800 ml Şampuan yorumları da yer almaktadır. Mane'n Tail Color Protect 800 ml 800 ml Şampuan satın almayı talep edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını aracılığı ile Mane'n Tail Color Protect 800 ml 800 ml Şampuan nereden alabilirim diye ilgilenen müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Boyalı Saç

Ağırlık

800 ml

Mane'n Tail Color Protect 800 ml 800 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Mane'n Tail Color Protect 800 ml Şampuan, güneş ışınlarına maruz kalan saç renginin korunması ve parlaklığının canlanması için ideal bir üründür. Bu özelliğinin yanı sıra, saçı fincan dolusu bir dokuya sahip hale getirmek ve saçlarınızı parlak tutmak için de mükemmeldir. Kullanımı çok kolaydır.

Mane'n Tail Color Protect 800 ml Şampuan Hakkında

Mane'n Tail Color Protect 800 ml Şampuan, saçınızı güneş ışınlarına karşı korurken; renginin parlaklığını korumak için de ideal bir üründür. Bu şampuan, saçınızın dokusunu fincanın içindeki gibi canlı bir hale getirecek ve parlaklığının korunmasını öncelikli hale getirecektir. Mane'n Tail Color Protect 800 ml Şampuan Kullanımı:
 • Şampuanı saçınıza uygun şekilde öncelikle biraz ılık su ile ıslatın.
 • Şampuanı iyice ıslak saça uygulayın ve masaja benzer hareketlerle yumuşak bir şekilde köpürtün.
 • Şampuanı damlalar şeklinde saçın üzerine dağlayın ve beş dakika bekletin.
 • Şampuanı iyice durulayın.
 • Son olarak saçınızı parlak bir duruma getirmek için hafif bir saç kremi uygulayın.
 • Mane'n Tail Color Protect 800 ml Şampuan, birbirinden mükemmel özellikleri ve kullanımının kolaypısı ile saçlarınızı güneş ışınlarına karşı korumak, renginin parlaklığını canlandırmak ve saça canlı bir doku kazandırmak amacıyla önce tercih edeceğiniz ürünlerden biri olacaktır.

  Mane'n Tail Color Protect 800 ml 800 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.