FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kahve > Mare Mosso > Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve Fiyatı Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve

Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve Fiyatı

Yapılan 27467 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi edinebileceğiniz makalemizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve yorumları da gösterilmektedir. Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve satın almayı düşünenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi belirtebilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kahve Tipi

Filtre Kahve

Demleme Yöntemi

Kahve Makinesi

Kavurma Tipi

Orta Kavrulmuş

Çekirdek Türü

Arabica

Ağırlık

250 gr

Kafein

Ambalaj Tipi

Doypack

Ambalaj İç Yüzeyi

Kraft/Karton

Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Toz Kahve
Kahve Tipi
Filtre Kahve
Demleme Yöntemi
Kahve Makinesi
Kavurma Tipi
Orta Kavrulmuş
Çekirdek Türü
Arabica
Ambalaj Tipi
Doypack
Ambalaj İç Yüzeyi
Kraft/Karton
Ağırlık
250 gr
Diğer Özellikler
Helal Sertifikalı
Kilitli Ambalaj
Özel Harman

DUYUSAL ÖZELLİKLER

Kafein
Var
Aroma
Çikolata

Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Toz Kahve olarak duyurulmuştur.

Kahve Tipi özelliği nedir?

Kahve Tipi özelliği Filtre Kahve olarak duyurulmuştur.

Demleme Yöntemi özelliği nedir?

Demleme Yöntemi özelliği Kahve Makinesi olarak duyurulmuştur.

Kavurma Tipi özelliği nedir?

Kavurma Tipi özelliği Orta Kavrulmuş olarak duyurulmuştur.

Çekirdek Türü özelliği nedir?

Çekirdek Türü özelliği Arabica olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Tipi özelliği nedir?

Ambalaj Tipi özelliği Doypack olarak duyurulmuştur.

Ambalaj İç Yüzeyi özelliği nedir?

Ambalaj İç Yüzeyi özelliği Kraft/Karton olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 250 gr olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Helal Sertifikalı Kilitli Ambalaj Özel Harman olarak duyurulmuştur.

Kafein özelliği var mı?

Üründe Kafein özelliği Var

Aroma özelliği nedir?

Aroma özelliği Çikolata olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize yönelik sorularınızda da size yardım iletmek için, Kahve kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de MARE MOSSO web sitesi üzerinden sorunsuzca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Ek olarak, Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve Fiyatı

Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılıyor. Bunun yanında, mağazalarımızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Kahve teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

MARE MOSSO tarafından üretilen Kahve kategorisindeki Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve, tüketicilerin ümitlerini doyurmayı maksat edinen bir üründür.

Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden imal edilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Satın alanlar, Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve ile istedikleri işi kolaylıkla yapabilirler.Mare Mosso Çikolata Aromalı Filtre Kahve 250 gr Kahve videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.