FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Tansiyon Aleti > Medisana > Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Fiyatı Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti

Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Fiyatı

Yapılan 22563 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.8/5

PUAN
76/100

Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından belirtilen Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti yorumları da bulunmaktadır. Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı bilgilerini üzerinden Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti nereden alabilirim diye merak eden tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ölçüm Yeri

Üst Kol

Kolluk Çevresi

36 cm

Kullanıcı Desteği

4 Kullanıcı

Toplam Hafıza

240 Ölçüm

Hafıza

Konuşma Özelliği

Düzensiz Ritim Uyarısı

Ortalama Hesaplama

Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
Tam Otomatik
Ölçüm Yeri
Üst Kol
Kolluk Çevresi
36 cm
Kullanıcı Desteği
4 Kullanıcı
Kullanıcı Hafızası
60 Ölçüm

TEKNİK ÖZELLİKLER

Konuşma Özelliği
Yok
Düzensiz Ritim Uyarısı
Var
Ortalama Hesaplama
Var
Hafıza
Var
Toplam Hafıza
240 Ölçüm

Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği Tam Otomatik olarak duyurulmuştur.

Ölçüm Yeri özelliği nedir?

Ölçüm Yeri özelliği Üst Kol olarak duyurulmuştur.

Kolluk Çevresi özelliği nedir?

Kolluk Çevresi özelliği 36 cm olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Desteği özelliği nedir?

Kullanıcı Desteği özelliği 4 Kullanıcı olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Hafızası özelliği nedir?

Kullanıcı Hafızası özelliği 60 Ölçüm olarak duyurulmuştur.

Konuşma Özelliği özelliği var mı?

Üründe Konuşma Özelliği özelliği Yok

Düzensiz Ritim Uyarısı özelliği var mı?

Üründe Düzensiz Ritim Uyarısı özelliği Var

Ortalama Hesaplama özelliği var mı?

Üründe Ortalama Hesaplama özelliği Var

Hafıza özelliği var mı?

Üründe Hafıza özelliği Var

Toplam Hafıza özelliği nedir?

Toplam Hafıza özelliği 240 Ölçüm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de MEDISANA mağazaları üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Diğer yandan, Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize konusunda sorularınızda da size yardım iletmek için, Tansiyon Aleti kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler sağlıyoruz. En hızlı teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Fiyatı

Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, sayfamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Tansiyon Aleti teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

MEDISANA tarafından üretilen Tansiyon Aleti kategorisindeki Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti, kullanıcıların beklentilerini gidermeyi amaçlayan bir üründür.

Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden imal edilmiş özellikler sunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti ile istedikleri işi kolaylıkla yapabilirler.Medisana MED-99143 Tam Otomatik Tansiyon Aleti videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.