FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Maması > Mio > Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması Fiyatı Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması

Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması Fiyatı

Yapılan 26453 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü satın alanlar tarafından gönderilen Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması yorumları da gösterilmektedir. Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması nereden alabilirim diye ilgilenen alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kedi Yaşı

Yetişkin

Mama Türü

Yaş

Mama Ağırlığı

85 gr

Ambalaj Türü

Metal Kutu

Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

Kedi Yaşı
Yetişkin
Mama Türü
Yaş
Ambalaj Türü
Metal Kutu
Menşei
İthal

İÇERİK

Mama Tadı
Deniz Balığı
Ton Balığı
Mama Ağırlığı
85 gr

Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması

Kedi Yaşı özelliği nedir?

Kedi Yaşı özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Mama Türü özelliği nedir?

Mama Türü özelliği Yaş olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Metal Kutu olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği İthal olarak duyurulmuştur.

Mama Tadı özelliği nedir?

Mama Tadı özelliği Deniz Balığı Ton Balığı olarak duyurulmuştur.

Mama Ağırlığı özelliği nedir?

Mama Ağırlığı özelliği 85 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması Fiyatı

Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ek olarak, sanal mağazamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Kedi Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size yardım iletmek için, Kedi Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler sağlıyoruz. En süratli teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Tüketiciler, Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması ile diledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de MIO mağazaları üzerinden basitçe oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

MIO tarafından üretilen Kedi Maması kategorisindeki Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması, satın alanların ümitlerini karşılamayı hedefleyen bir üründür.Mio Ton ve Deniz Balığı 85 gr Kedi Maması videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.