FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Hava Temizleyici > Nemtürk > Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi Fiyatı Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi

Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi Fiyatı

Yapılan 27547 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz sayfamızda ayrıca ürünü deneyimleyenler tarafından değerlendirilen Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi yorumları da yayınlanmaktadır. Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini yardımı ile Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi nereden alabilirim diye soran müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

2400 W

Hava Debisi (En Yüksek)

800 m³/saat

Uzaktan Kumanda

Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Nem Alma Makinesi
Güç
2400 W
Hava Debisi (En Yüksek)
800 m³/saat
Maksimum Nem Alma
150 l/24 saat
Kesintisiz Nem Alma
Var
Uzaktan Kumanda
Yok
Diğer Özellikler
Ayarlanabilir Nem Alma Kapasitesi
Nem Sabitleme
Taşıma Kolu
Taşıma Tekerleri
Zaman Sayacı

FİLTRE BİLGİLERİ

Diğer Filtreler
Toz Toplama Filtresi

TASARIM

Dijital Gösterge
Var
Ağırlık
70 kg
Renk Seçenekleri
Mavi
Sarı

Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Nem Alma Makinesi olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2400 W olarak duyurulmuştur.

Hava Debisi (En Yüksek) özelliği nedir?

Hava Debisi (En Yüksek) özelliği 800 m³/saat olarak duyurulmuştur.

Maksimum Nem Alma özelliği nedir?

Maksimum Nem Alma özelliği 150 l/24 saat olarak duyurulmuştur.

Kesintisiz Nem Alma özelliği var mı?

Üründe Kesintisiz Nem Alma özelliği Var

Uzaktan Kumanda özelliği var mı?

Üründe Uzaktan Kumanda özelliği Yok

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Ayarlanabilir Nem Alma Kapasitesi Nem Sabitleme Taşıma Kolu Taşıma Tekerleri Zaman Sayacı olarak duyurulmuştur.

Diğer Filtreler özelliği nedir?

Diğer Filtreler özelliği Toz Toplama Filtresi olarak duyurulmuştur.

Dijital Gösterge özelliği var mı?

Üründe Dijital Gösterge özelliği Var

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 70 kg olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Mavi Sarı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

NEMTÜRK tarafından üretilen Hava Temizleyici kategorisindeki Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi, tüketicilerin umutlarını doyurmayı amaçlayan bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize konusunda sorularınızda da size destek olmak için, Hava Temizleyici kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler veriyoruz. En hızlı teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de NEMTÜRK satıcıları üzerinden basitçe verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Bunun yanında, Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi Fiyatı

Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Diğer yandan, web sitemizde ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Hava Temizleyici teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullananlar, Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi ile diledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.Nemtürk NT800 800 m³/saat Nem Alma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.