FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Bakliyat > Öğün > Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat Fiyatı Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat

Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat Fiyatı

Yapılan 24418 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi alabileceğiniz makalemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından yazılan Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat yorumları da bulunmaktadır. Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat nereden alabilirim diye merak eden tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi belirtebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Pirinç

Ürün Cinsi

Baldo Pirinç

Menşei

Türkiye

Ürün Yöresi

Gönen

Tane Rengi

Beyaz

Tane Tipi

Normal

Tane Büyüklüğü

Büyük/İri

Organik Sertifikası

Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Pirinç
Ürün Cinsi
Baldo Pirinç
Kullanım Alanı
Pilav
Menşei
Türkiye
Ürün Yöresi
Gönen
Organik Sertifikası
Yok
Ağırlık
2500 g

TANE ÖZELLİKLERİ

Tane Tipi
Normal
Tane Rengi
Beyaz
Tane Büyüklüğü
Büyük/İri

Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Pirinç olarak duyurulmuştur.

Ürün Cinsi özelliği nedir?

Ürün Cinsi özelliği Baldo Pirinç olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanı özelliği nedir?

Kullanım Alanı özelliği Pilav olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği Türkiye olarak duyurulmuştur.

Ürün Yöresi özelliği nedir?

Ürün Yöresi özelliği Gönen olarak duyurulmuştur.

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Yok

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 2500 g olarak duyurulmuştur.

Tane Tipi özelliği nedir?

Tane Tipi özelliği Normal olarak duyurulmuştur.

Tane Rengi özelliği nedir?

Tane Rengi özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Tane Büyüklüğü özelliği nedir?

Tane Büyüklüğü özelliği Büyük/İri olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Bakliyat teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat Fiyatı

Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Uygun bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin hakkını veriyor. Diğer yandan, sayfamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

ÖĞÜN tarafından üretilen Bakliyat kategorisindeki Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat, tüketicilerin umutlarını doyurmayı gaye edinen bir üründür.

Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden üretilmiş özellikler yer alıyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat ile hedefledikleri işi basitçe yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize dair sorularınızda da size yardım iletmek için, Bakliyat kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de ÖĞÜN satıcıları üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Diğer yandan, Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Öğün Gönen Baldo Pirinç 2.5 kg Bakliyat videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.