FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Old Spice > Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı Fiyatı Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı

Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı Fiyatı

Yapılan 27632 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi elde edebileceğiniz incelememizde bir de ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı yorumları da yayınlanmaktadır. Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını üzerinden Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı nereden alabilirim diye araştırma yapan müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Vücut Şampuanı

Kullanıcı Tipi

Erkek

Ağırlık

675 ml

Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Sabunlu Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı

Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı ile köpüklü 3 kat temizlik sağlayın. Böylece derinliğine temizlenmiş ve son derece tazeliğe kavuşmuş cildinizi hissedeceksiniz. Old Spice Whitewater Vücut Şampuanı ile vücudunuz kolaylıkla temizlenebileceği gibi bu ürünün köpüğü size yumuşak bir masaj sunacak ve her kullanımda cildinizi yüzdüreceği kadar temiz.
 • Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı cildi derinlemesine temizler
 • Köpüğünün kalitesi sayesinde cildinize yumuşak masaj sunar
 • Cildi her kullanımda yenilenmiş taze bir görünüme kavuşturur
 • Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı tüm cilt tiplerine hitap eden özel formülü ile sizin için lezzet ve temizlik arasında ideal denge sağlayacak. Hemen deneyin ve yüzünüze rahatlık ve tazelik getirecek kokuların tadını çıkarın.

  Old Spice Whitewater 675 ml Vücut Şampuanı videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.