FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Çim Biçme Makinesi > Oleo-Mac > Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi Fiyatı Oleo-Mac BCH 50 BP  Çim Biçme Makinesi

Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi Fiyatı

Yapılan 27285 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.3/5

PUAN
86/100

Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi elde edebileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü deneyimleyenler tarafından değerlendirilen Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi yorumları da gösterilmektedir. Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi satın almayı düşünenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı şartlarını üzerinden Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi ekleyebilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

İlerleme Tipi

Taşımalı

Kullanım Tipi

Benzinli

Güç (Benzinli)

2.8 HP

Kesme Malzemesi

Misina

Yakıt Tank Kapasitesi

1.1 lt

Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Tırpan
Kullanım Tipi
Benzinli
İlerleme Tipi
Taşımalı
Diğer Özellikler
Elektronik Ateşleme
Kenar Koruma Bariyeri
Otomatik Misina
Pilot Tutma Kolu
Sırt Tipi Taşımalı

TEKNİK ÖZELLİKLER

Silindir Hacmi
50.9 cc
Güç (Benzinli)
2.8 HP
Yakıt Tank Kapasitesi
1.1 lt
Kesme Malzemesi
Misina

TASARIM VE AKSESUAR

Ağırlık
11 kg
Renk
Turuncu

Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Tırpan olarak duyurulmuştur.

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Benzinli olarak duyurulmuştur.

İlerleme Tipi özelliği nedir?

İlerleme Tipi özelliği Taşımalı olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Elektronik Ateşleme Kenar Koruma Bariyeri Otomatik Misina Pilot Tutma Kolu Sırt Tipi Taşımalı olarak duyurulmuştur.

Silindir Hacmi özelliği nedir?

Silindir Hacmi özelliği 50.9 cc olarak duyurulmuştur.

Güç (Benzinli) özelliği nedir?

Güç (Benzinli) özelliği 2.8 HP olarak duyurulmuştur.

Yakıt Tank Kapasitesi özelliği nedir?

Yakıt Tank Kapasitesi özelliği 1.1 lt olarak duyurulmuştur.

Kesme Malzemesi özelliği nedir?

Kesme Malzemesi özelliği Misina olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 11 kg olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Turuncu olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek olmak için, Çim Biçme Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler iletiyoruz. En hızlı teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de OLEO-MAC mağazaları üzerinden sorunsuzca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Diğer yandan, Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Çim Biçme Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

OLEO-MAC tarafından üretilen Çim Biçme Makinesi kategorisindeki Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi, ilgilenenlerin umutlarını tatmin etmeyi amaçlayan bir üründür.

Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi Fiyatı

Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, sanal mağazamızda sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden imal edilmiş özellikler bulunuyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Tüketiciler, Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi ile diledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.Oleo-Mac BCH 50 BP Çim Biçme Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.