FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Palmolive > Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı Fiyatı Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı

Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı Fiyatı

Yapılan 26727 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi alabileceğiniz sitemizde bir de ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı yorumları da gösterilmektedir. Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı satın almayı düşünenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini yardımı ile Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı nereden alabilirim diye araştırma yapan alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi yazabilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Vücut Şampuanı

Kullanıcı Tipi

Unisex

Ağırlık

500 ml

Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Vücut Şampuanı
Kullanıcı Tipi
Unisex
Ağırlık
500 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

Aroma/Koku/Özüt
Beyaz Orkide
İncir Yağı

Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Vücut Şampuanı olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Tipi özelliği nedir?

Kullanıcı Tipi özelliği Unisex olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 500 ml olarak duyurulmuştur.

Aroma/Koku/Özüt özelliği nedir?

Aroma/Koku/Özüt özelliği Beyaz Orkide İncir Yağı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı, vücut ve saçınızı besleyen olgun doygunluk hissi sunan yüksek etkinlikli bileşenler içeren üründür. Bu formula, her kullanımdan sonra saçınızın parlaklığını ve sıkılığını arttırmak için 0% Paraben, 0% Sodyum Lauryl Sülfat içermez.

Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı Vücut Şampuanı ile Birinci sınıf Bakım!

Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı vücut şampuanı, modern hayatın büyük temposu içinde cildinizi nemlendirerek, nem kaybını önleyerek, cildi rahatlatan bir besin sağlama özelliği ile kullanıcılarının hizmetindedir. Temizleyen ve Besleyen Bu bileşimi içinde barındıran orkide ve incir yağının besinleri cildinize derinlemesine temizlik ve parlaklık vermek için ihtiyaç duyulan bütün bileşenleri yerine getirecektir. Bileşenlerinin arasında, cildin derin bakımını ve antiseptik özelliğini arttıran beyaz sarımsağı, cildinizi temizleyen HABANERO PEPER, cildinizi nemlendiren INCIR, cildinizi begendiren ORKIDE bitki özü bulunmaktadır. Rahatlatıcı Etki Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı Vücut Şampuanı, cildinizi rahatlatmaya yardım eden, cildinizi besleyen, arındıran ve antiseptik özelliği olan ürünlerin uygulanmasıyla birlikte kolayca kullanılabilir. Cildinizin mevsimsel değişikliklerin etkilerine karşı daha da güççük hale gelmesini sağlamak için, bu formülün etkili bileşenleri cildinizi hastalıktan korumaktadır.
 • 0% Paraben, 0 % Sodyum Lauryl Sülfat içermez.
 • Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı Vücut Şampuanı, 0% paraben, 0% Sodyum lauryl sülfat içermez. Bu formül, her kullanımdan sonra saçınızın parlaklığını ve sıkılığını arttırmak için geliştirilmiştir. Paraben vücudu hastalıklara veya etken maddelere maruz kalmaya sebep olmaz. Bu sayede cildiniz için güvenilir bir şampuan almış olursunuz. Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı Vücut Şampuanı, derin içeriği ve arındırıcı içeriğiyle cildinizi ve saçınızı besler ve korurken, tazelik ve parlaklık dolu doygunluk hissi sunar. Size ve cildinize özel lezzete sahip olan bu ürün, sağlık ve olağanüstü güzelliğin size gereken hizmetini sunarken, ideal bir bakım formülü sunmaktadır.

  Palmolive Luminous Olis Beyaz Orkide ve İncir Yağı 500 ml Vücut Şampuanı videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.