FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Pantene > Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan Fiyatı Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan

Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 25607 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz sayfamızda aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından yazılan Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan yorumları da bulunmaktadır. Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan satın almayı düşünenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını üzerinden Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

İnce Telli Saç

Ağırlık

500 ml

Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan

Derinlemesine Nemlendirme İçin Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan! Pantene'nin bilimsel formülü, her saç tipi için yoğun nemlendirmeyi hak eden saç için mükemmel bir seçenek. Güçlü ve sağlıklı saç için ihtiyacınız olanı sunan Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan, saçın esnekliğini arttırarak aynı zamanda saçı korur. Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan, su bazlı saf miksleri ve Pracaxi yağı içerir.

Pantene Aqua Light 500 ml Şampuanın Faydaları:

  • Nemlendiricili yapar ve yüksek doğal yağlar içerir.
  • Her saç tipi için mükemmel bir seçenek sağlar.
  • Saçın esnekliğini arttırır.
  • Güçlü ve sağlıklı görünüm sağlar.
  • Saçı korur ve sağlıklı görünmesini sürdürür.
Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan, saçınızı derinlemesine nemlendirir ve sağlıklı görünmesini sürdürür. Yüksek kaliteli maddelerin iyi seçilmesi ve Pracaxi yağı ile özel olarak formüle edilmiş olması nedeniyle her saç tipi için mükemmel bir seçenek olmasını sağlar. Pantene Aqua Light 500ml Şampuan, sağlıklı ve canlı saç yapmanın mükemmel bir yoludur.

Pantene Aqua Light 500 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.