FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Penaten > Penaten Baby 400 ml Vücut Şampuanı Fiyatı Penaten Baby 400 ml Vücut Şampuanı

Penaten Baby 400 ml Vücut Şampuanı Fiyatı

Yapılan 28194 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Penaten Baby 400 ml Vücut Şampuanı fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz makalemizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından yazılan Penaten Baby 400 ml Vücut Şampuanı yorumları da bulunmaktadır. Penaten Baby 400 ml Vücut Şampuanı satın almayı isteyenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını üzerinden Penaten Baby 400 ml Vücut Şampuanı nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Vücut Şampuanı

Kullanıcı Tipi

Bebek

Saç Tipi

Hassas Saç

Ağırlık

400 ml

Penaten Baby 400 ml Vücut Şampuanı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Penaten Bebek Vücut Şampuanı

Penaten Bebek Vücut Şampuanı, güvenli ve doğal formülü ile bebeklerin cildine ve saçına nazik bir temizlik sağlar. 400 ml'lik uzun etkili sıvı, çocuğunuzun cildini yağ ve nemi korumada yardımcı olan vitamin açısından zengin formül ile temizler. Penaten Bebek Vücut Şampuanı, bebeğin saçının kurumasını ve saç köklerinin sıkılaşmasını engeller.
  • Penaten Bebek Vücut Şampuanı bebeklerin saç ve cildine nazik bir temizlik sağlar.
  • 400 mL cam şişesi sayesinde etkili temizlik.
  • Bebeklerin cildinin doğal nem dengesini koruyucu yapısı sayesinde cildin kurumasını önlemeye yardımcı olur.
  • Vitamin ve minerallerden zengin formülü sayesinde saç köklerinin sıkılaşması engellenir.
Penaten Bebek Vücut Şampuanı, saçı kurutmadan temizleme, tazelik ve pürüzsüzlük hissini uzun süre korumaya yardımcı olur. Yogun baharatlı olmayıp, bebeklerin hassas cildine uygulanmaya müsait ve alerjiye neden olmayan formülü, bebeklerin sağlıklı ve güven içinde büyümesi için özellikle uygundur. Penaten Bebek Vücut Şampuanı ile daha sağlıklı, daha temiz bir bebek temizlenmesi sunulur.

Penaten Baby 400 ml Vücut Şampuanı videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.