FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Philips > Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi

Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 26697 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından yazılan Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi yorumları da gösterilmektedir. Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

1800 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

2 kademeli

Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
2 kademeli

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
1800 W

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Dar Başlık
Var

DÖKÜMAN

Kullanım Klavuzu
Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi Kullanım Klavuzu

Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 1800 W olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Kullanım Klavuzu özelliği nedir?

Kullanım Klavuzu özelliği Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi Kullanım Klavuzu olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden imal edilmiş özellikler sunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Satın alanlar, Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi ile hedefledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de PHILIPS sayfası üzerinden sorunsuzca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, web sitemizde sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

PHILIPS tarafından üretilen Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi, tüketicilerin ümitlerini gidermeyi gaye edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize dair sorularınızda da size yardımcı olmak için, Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler sağlıyoruz. En kısa sürede teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.



Philips HP4867-00 Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.