FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Placenta > Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan Fiyatı Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan

Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 27026 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi elde edebileceğiniz makalemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından belirtilen Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan yorumları da yer almaktadır. Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını vasıtasıyla Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan nereden alabilirim diye araştırma yapan alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Dökülen Saç

Ağırlık

300 ml

Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan

Placenta saç dökülmesine karşı cesur bir savaş! Güçlü kökler ve parlak saçlardan oluşan sağlıklı bir saç görünümünün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ve sizin için en çok ihtiyaç duyulan yeni bir ürün çıkarmaya karar verdik – Placenta 300 ml Şampuan. Bu şampuan tüm saç problemlerini en iyi şekilde çözecek ve saçlarınızda ki sağlık dengesini yeniden kuracak. Placenta, bitkisel protein kaynaklarıyla donatılmıştır ve dökülen saçların köklerine yeni gelişimleri teşvik edecektir.
  • Tüm saç türleri için şampuan.
  • Vücuda uygun formülüyle maksimum besin emilimi sağlar.
  • Saç köklerinin güçlendirilmesi ve saçın dökülmesinin engellenmesi.
  • Saçta parlaklık, yumuşalma ve daha sağlıklı görünüm sağlar.
  • Gözle görülür ve uzun süreli etki sağlamaktadır..
Yeni Placenta Saç Sağlığı Şampuanı ile saçlarınızın güçlenmesi, canlanması ve sağlıklı saça kavuşması için bitkisel formul ürünümüzü şimdi satın alın!

Placenta Saç Dökülmesine Karşı 300 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.