FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Maması > Plaisir > Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması Fiyatı Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması

Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması Fiyatı

Yapılan 23674 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi edinebileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü satın alanlar tarafından belirtilen Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması yorumları da bulunmaktadır. Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kedi Yaşı

Yetişkin

Mama Türü

Yaş

Mama Yapısı

Soslu

Mama Ağırlığı

85 gr

Ambalaj Türü

Standart

Özel Kullanım

Hassas Derililer İçin

Özel Sınıf

Irka Özel

Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

Mama Yapısı
Soslu
Kedi Yaşı
Yetişkin
Mama Türü
Yaş
Ambalaj Türü
Standart
Özel Sınıf
Irka Özel
Özel Kullanım
Hassas Derililer İçin
Menşei
İthal

İÇERİK

Mama Tadı
Somon
Mama Ağırlığı
85 gr
Diğer Özellikler
Parça Etli

Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması

Mama Yapısı özelliği nedir?

Mama Yapısı özelliği Soslu olarak duyurulmuştur.

Kedi Yaşı özelliği nedir?

Kedi Yaşı özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Mama Türü özelliği nedir?

Mama Türü özelliği Yaş olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Özel Sınıf özelliği nedir?

Özel Sınıf özelliği Irka Özel olarak duyurulmuştur.

Özel Kullanım özelliği nedir?

Özel Kullanım özelliği Hassas Derililer İçin olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği İthal olarak duyurulmuştur.

Mama Tadı özelliği nedir?

Mama Tadı özelliği Somon olarak duyurulmuştur.

Mama Ağırlığı özelliği nedir?

Mama Ağırlığı özelliği 85 gr olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Parça Etli olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

PLAISIR tarafından üretilen Kedi Maması kategorisindeki Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması, ilgilenenlerin ümitlerini karşılamayı amaçlayan bir üründür.

Teknik Servis

Kedi Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması Fiyatı

Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ek olarak, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler sunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması ile diledikleri işi basitçe yapabilirler.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de PLAISIR satıcıları üzerinden sorunsuzca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Bunun yanında, Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize konusunda sorularınızda da size yardımcı olmak için, Kedi Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler veriyoruz. En hızlı teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.Plaisir Beauty Pouch 85 gr Kedi Maması videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.