FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Mısır Patlatma Makinesi > Premier > Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi Fiyatı Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi

Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi Fiyatı

Yapılan 21454 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde bir de ürünü kullananlar tarafından değerlendirilen Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi yorumları da bulunmaktadır. Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi nereden alabilirim diye araştırma yapan müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi yazabilir diğer tüketicilere tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

900 W

Ürün Tipi

Mısır Patlatma

Isı Ayarı

Zamanlayıcı

Hazne Sayısı

1

Çıkarılabilir Hazne

Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Mısır Patlatma
Güç
900 W
Hazne Sayısı
1
Çıkarılabilir Hazne
Yok
Isı Ayarı
Yok
Zamanlayıcı
Yok

FONKSİYON VE DİĞER ÖZELLİKLER

Fonksiyonlar
Mısır Patlatma
Yağsız Mısır Patlatma
Diğer Özellikler
Isınmayan Gövde
Kaymaz Ayaklar
Şeffaf Kapak

TASARIM

Renk
Turkuaz

Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Mısır Patlatma olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 900 W olarak duyurulmuştur.

Hazne Sayısı özelliği nedir?

Hazne Sayısı özelliği 1 olarak duyurulmuştur.

Çıkarılabilir Hazne özelliği var mı?

Üründe Çıkarılabilir Hazne özelliği Yok

Isı Ayarı özelliği var mı?

Üründe Isı Ayarı özelliği Yok

Zamanlayıcı özelliği var mı?

Üründe Zamanlayıcı özelliği Yok

Fonksiyonlar özelliği nedir?

Fonksiyonlar özelliği Mısır Patlatma Yağsız Mısır Patlatma olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Isınmayan Gövde Kaymaz Ayaklar Şeffaf Kapak olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Turkuaz olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de PREMIER mağazaları üzerinden basitçe verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

PREMIER tarafından üretilen Mısır Patlatma Makinesi kategorisindeki Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi, ilgilenenlerin ümitlerini karşılamayı maksat edinen bir üründür.

Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi Fiyatı

Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ayrıca, sanal mağazamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden üretilmiş özellikler bulunuyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullananlar, Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi ile istedikleri işi basitçe yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardım iletmek için, Mısır Patlatma Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler iletiyoruz. En çabuk teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Mısır Patlatma Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.Premier PRB 2020 turkuaz Mısır Patlatma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.