FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Narenciye Sıkacağı > Premier > Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı Fiyatı Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı

Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı Fiyatı

Yapılan 27229 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.8/5

PUAN
76/100

Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz sitemizde aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından gönderilen Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı yorumları da yayınlanmaktadır. Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı satın almayı isteyenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu gönderebilir diğer kullanıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

40 W

Dahili Hazne

Dahili Hazne Kapasitesi

700 ml

Gövde Malzemesi

Plastik

Kaydırmaz Taban

Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tanımı
Narenciye Sıkacağı
Ürün Tipi
Tekli
Güç
40 W
Dahili Hazne
Var
Dahili Hazne Kapasitesi
700 ml
Diğer Özellikler
Büyük Sıkıcı Başlık
Çift Yönlü Dönebilme
Küçük Sıkıcı Başlık
Otomatik Kapanma
Şeffaf Hazne
Şeffaf Muhafaza Kapağı

TEKNİK ÖZELLİKLER

Filtre Malzemesi
Plastik
Fonksiyonlar
Narenciye Sıkma
Sıkma

TASARIM

Kaydırmaz Taban
Var
Gövde Malzemesi
Plastik
Renk Seçenekleri
Beyaz
Mavi
Pembe

Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı

Ürün Tanımı özelliği nedir?

Ürün Tanımı özelliği Narenciye Sıkacağı olarak duyurulmuştur.

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Tekli olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 40 W olarak duyurulmuştur.

Dahili Hazne özelliği var mı?

Üründe Dahili Hazne özelliği Var

Dahili Hazne Kapasitesi özelliği nedir?

Dahili Hazne Kapasitesi özelliği 700 ml olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Büyük Sıkıcı Başlık Çift Yönlü Dönebilme Küçük Sıkıcı Başlık Otomatik Kapanma Şeffaf Hazne Şeffaf Muhafaza Kapağı olarak duyurulmuştur.

Filtre Malzemesi özelliği nedir?

Filtre Malzemesi özelliği Plastik olarak duyurulmuştur.

Fonksiyonlar özelliği nedir?

Fonksiyonlar özelliği Narenciye Sıkma Sıkma olarak duyurulmuştur.

Kaydırmaz Taban özelliği var mı?

Üründe Kaydırmaz Taban özelliği Var

Gövde Malzemesi özelliği nedir?

Gövde Malzemesi özelliği Plastik olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Beyaz Mavi Pembe olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Narenciye Sıkacağı teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de PREMIER web sitesi üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Diğer yandan, Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı Fiyatı

Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize yönelik sorularınızda da size destek olmak için, Narenciye Sıkacağı kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler iletiyoruz. En kısa sürede teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

PREMIER tarafından üretilen Narenciye Sıkacağı kategorisindeki Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı, tüketicilerin ümitlerini tatmin etmeyi hedefleyen bir üründür.

Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı ile istedikleri işi kolaylıkla yapabilirler.Premier PRJ601 Narenciye Sıkacağı videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.