FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Deterjan > Pril > Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan Fiyatı Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan Fiyatı

Yapılan 23708 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü satın alanlar tarafından gönderilen Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan yorumları da yayınlanmaktadır. Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan nereden alabilirim diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi ekleyebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Deterjan

Ürün Yapısı

Sıvı

Kullanım Alanı

Bulaşık Yıkama

Kullanım Şekli

Elde

Parfüm

Parfümlü

Organik Sertifikası

Vegan Sertifikası

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Deterjan
Kullanım Alanı
Bulaşık Yıkama
Kullanım Şekli
Elde
Ağırlık/Hacim
1.35 kg
Seri
Klasik Elma

YAPISAL ÖZELLİKLER

Ürün Yapısı
Sıvı
Parfüm
Parfümlü
Organik Sertifikası
Yok
Vegan Sertifikası
Yok

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Deterjan olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanı özelliği nedir?

Kullanım Alanı özelliği Bulaşık Yıkama olarak duyurulmuştur.

Kullanım Şekli özelliği nedir?

Kullanım Şekli özelliği Elde olarak duyurulmuştur.

Ağırlık/Hacim özelliği nedir?

Ağırlık/Hacim özelliği 1.35 kg olarak duyurulmuştur.

Seri özelliği nedir?

Seri özelliği Klasik Elma olarak duyurulmuştur.

Ürün Yapısı özelliği nedir?

Ürün Yapısı özelliği Sıvı olarak duyurulmuştur.

Parfüm özelliği nedir?

Parfüm özelliği Parfümlü olarak duyurulmuştur.

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Yok

Vegan Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Vegan Sertifikası özelliği Yok

Detaylı Açıklama

İnceleme

PRIL tarafından üretilen Deterjan kategorisindeki Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir üründür.

Satın Al

Satın alma işlemi için de PRIL sayfası üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden üretilmiş özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Teknik Servis

Deterjan teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan Fiyatı

Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ayrıca, sayfamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize konusunda sorularınızda da size yardımcı olmak için, Deterjan kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En kısa sürede teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.Pril Klasik Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 1350 gr Deterjan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.