FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Maması > Pro Plan > Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması Fiyatı Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması

Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması Fiyatı

Yapılan 24927 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz incelememizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması yorumları da yayınlanmaktadır. Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması satın almayı talep edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer alıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kedi Yaşı

Yetişkin

Mama Türü

Kuru

Mama Ağırlığı

10000 gr

Ambalaj Türü

Standart

Özel Kullanım

Hassas Derililer İçin

Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

Kedi Yaşı
Yetişkin
Mama Türü
Kuru
Ambalaj Türü
Standart
Özel Kullanım
Hassas Derililer İçin
Hassas Sindirim Sistemi
Seçici Kediler İçin
Menşei
İthal

İÇERİK

Mama Tadı
Kuzu Eti
Mama Ağırlığı
10000 gr

Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması

Kedi Yaşı özelliği nedir?

Kedi Yaşı özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Mama Türü özelliği nedir?

Mama Türü özelliği Kuru olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Özel Kullanım özelliği nedir?

Özel Kullanım özelliği Hassas Derililer İçin Hassas Sindirim Sistemi Seçici Kediler İçin olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği İthal olarak duyurulmuştur.

Mama Tadı özelliği nedir?

Mama Tadı özelliği Kuzu Eti olarak duyurulmuştur.

Mama Ağırlığı özelliği nedir?

Mama Ağırlığı özelliği 10000 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması Fiyatı

Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanında, web sitemizde ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

PRO PLAN tarafından üretilen Kedi Maması kategorisindeki Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması, tüketicilerin beklentilerini doyurmayı maksat edinen bir üründür.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de PRO PLAN satıcıları üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ek olarak, Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Kedi Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize yönelik sorularınızda da size destek vermek için, Kedi Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler iletiyoruz. En kısa sürede teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden imal edilmiş özellikler içeriyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması ile hedefledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.Pro Plan Delicate Adult Kuzu Etli 10 kg Kedi Maması videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.