FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Kumu > Proline > Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Fiyatı Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu

Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Fiyatı

Yapılan 23618 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.3/5

PUAN
86/100

Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi alabileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından değerlendirilen Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu yorumları da yer almaktadır. Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu satın almayı talep edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı kurallarını üzerinden Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu nereden alabilirim diye ilgilenen ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer alıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kumun Cinsi

Bentonit

Koku

Aloe Vera

Hacim

10 lt

Topaklanma

Tane Yapısı

İnce Taneli

Renk

Beyaz

Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kumun Cinsi
Bentonit
Koku
Aloe Vera
Renk
Beyaz

YAPISAL ÖZELLİKLER

Tane Yapısı
İnce Taneli
Topaklanma
Var
Hacim
10 lt

Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu

Kumun Cinsi özelliği nedir?

Kumun Cinsi özelliği Bentonit olarak duyurulmuştur.

Koku özelliği nedir?

Koku özelliği Aloe Vera olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Tane Yapısı özelliği nedir?

Tane Yapısı özelliği İnce Taneli olarak duyurulmuştur.

Topaklanma özelliği var mı?

Üründe Topaklanma özelliği Var

Hacim özelliği nedir?

Hacim özelliği 10 lt olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Kedi Kumu teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize konusunda sorularınızda da size destek olmak için, Kedi Kumu kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler sağlıyoruz. En hızlı teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de PROLINE sayfası üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu Fiyatı

Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin hakkını veriyor. Bunun yanında, web sitemizde sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

PROLINE tarafından üretilen Kedi Kumu kategorisindeki Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu, ilgilenenlerin umutlarını gidermeyi maksat edinen bir üründür.Proline Aloe Veralı Topaklanan 10 lt Kedi Kumu videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.